bugün

sebebini anlayamadığım anlamsız tepkidir. boynumda fularım, siyah çerçeveli gözlüğüm ve pipom da yok ama bu müziği dinlediğimi duyan insanlar nedense ''ehuhe entel misin olum klasik müzik dinliyorsun'' lafını sanki aralarında anlaşmışcasına her seferinde dile getiriyorlar. ''gelin sizi bir gün senfoni konserine götüreyim'' dersem sanki oracıkta beni bıçaklayacaklarmış gibi bir halleri var. hadi gavur müziği o diye bir ortak yargı da olsa bu tepkiyi veren insanların müzik listelerinde türkü, türk sanat müziği falan da yok. kısacası gerçekten anlamsız bir tepki bu sanki. '' bu müziği nasıl sevmiyorsunuz anlamıyorum !!11!1'' gibi bir tepki de vermiyorum hani, müzik zevk işi sonuçta ama bir müziği seven, dinleyen insana da anında boş boş tepkiler vermek de pek akıllıca bir iş değil gibi. bu önyargıyı da kırmak lazım aslında, her cuma saat 20:30 da izmir adnan saygun sanat merkezinde 5 liraya gelin bir dinleyin canlı canlı, öyle elit bir ortam da yok, kotla gömlek giyip geliyor millet. en kötü yarısında çıkıp ''denedim olmadı'' dersiniz.
entel damgası yemek iyi bir şey değil miydi? sorusunu akla getiren sitem cümlesi.

"justin bieber" mi dinleyecektik entel olmamak için...yoksa ajdar mı?...her şeyi dinleyince bi damga nasılsa yersin. ya metalci derler, ya popçu derler. bi lakap bulurlar.