bugün

başlıgın tam hali :msn de kisisel ileti araciligiyla birbirine laf sokmaya calismak.

garip olay. gercek hayattaki garip insanların yaptıgından şüpheleniyorum.
Küs bünyelerin yapmaktan kacınmadıgı hareket olarak gozledim bunu ben ayrıca. "eğer onla konuşursam karizma gider, ezilirim" diye düşünenlerin de bu hareketi sık sık yaptıgı söylenir.

-insanlara güveniyoruz ama boşunaymış her şey!!!! (bravo)
-cddenn svmiştimmm beeaaaa!! (hadi lan salak)
-o kendini biliyor. ( ne kendini biliyo lan dangalak, konuşmak istiyosun, konuş işte.)
-bizi satanlarla işimiz olmaz. (eeaaah ulan)
sevgili-eski sevgili çatışmasının bir örneğidir. karşılıklı sokulan laflar anaokul birinci ay zeka seviyesini gösterse de, bunlar olağan durumlar doğal karşılamak lazımdır.
(bkz: pek zevkli iş)
aynen görülmüştür :
"bir allahsızın uğruna döktüğüm göz yaşlarına ağlarım şimdi ettiği yeminleri yutan kalbini sewgisini satanlarla işim olmaz"

gönül ister ki bu insanı silivereyim listeden, olmuyor bazen...

ayrıca ; (bkz: tum tepkilerini msn ile veren nesil)
birde şöyle bir şey var (bkz: kişisel iletileri üstüne alınmak)
dinledikleri şarkıların isimleriyle * birbirine laf sokmaya çalışan insanların sıkça yaptıkları eylemdir.

örneğin:

x kişisi: the misfists - die die my darling
y kişisi: guns n' roses - i don't care about you
(bkz: bir ayar aracı olarak kişisel ileti)
lafı yüzüne söyleyemiyecek kadar yüreği olmayan insanların yaptıgı eylemdir. sonra acık sözlülükle bana ne laf sokmaya calışıyorsun gibi sorular sordugunda ise "aa sana olur mu ben suna buna söylemiştim" gibi cevaplar alabilmek olasıdır.
(bkz: sosyal mesaj vermek)
maç zamanı sık yaşanan durumdur.önce iletilerle ayar verilmeye çalışılır sonrasında biri dayanamaz ve tartışma msn sayfasında başlar.
msn iletilerini sanki pttnin tahahütlü postasıyla yollanmış gibi davranılıp ciddiye alınması.
doğrudur lakin laf sokmaya çalıştığınız kişinin neden hala arkadaş listenizde olduğu asıl sorgulanması gereken konudur. madem sürekli laf sokup gıcık etme ihtiyacı duyacak hale geldin sil gitsin, kasma kendini