bugün

biranızdan, samsun 216'nızdan, makarnanızdan, büyük bi fedakarlıkla kıstığınız paralarla denkleştirdiğiniz kirayı "aga sen, senin kısmı bana ver ben yarın yatırırım" diyerek zilyedi olan bu piç, itina ile tüm parasıyı porsmut ef siye basar.

doğal olarak da yatar, ondan sonra kuyruğunu sıkıştırıp dolaşır peşinizde.

ulan ibne, mençıstır siti anamıza mı sövüyor. iddaya basma demiyorum hobi olarak yine bas da porsmut ne lan! tüm kirayı basmak ne olm! porsmut nedir aga iki dakka biri anlatsın ya.
oturulan evin kira parasını, arkadaşlarından toplayıp. iddaa da kupon yapan öğrencidir. ayrıca mençıstır dururken, porsmuta basması gerçekten ayıp olmuştur.

(bkz: amına koyayım ben onun çok ayıp etmiş)
televizyon programlarina çıkıp kirayi iddaya bastim ne yapmalıyım sorusunu sorabilecek ev arkadasidir.
(bkz: ya tutarsa)
başlığın her kelimesini hak eden ev arkadaşıdır.. ben de iki adet mevcuttur bu tiplerden.
benimle beraber üç ederiz, şükür bu zamana kadar kirayı heba etmişliğimiz yoktur.
en kısa zamanda dallı budaklı meşe odunuyla defedilmesi gereken şahıs.
çok fazla bay tahmin izlemiş ev arkadaşıdır.
(bkz: bay tahmin)
büyük oynamayı seven arkadaştır, ya zengin eder ya da batırır.
Sizi adam yerine saymayandir biraz cekinse yapmaz boyle seyler . Hatayi kendinde aramasi gereken maldir ayrica forum tipi baslik acmayin amk.
ilk önce kirayı yatırması beklenir daha sonra evden tekme ve tokat ile atılır.
iddaa tutarsa sorun yok tutmazsa ev arkadaşı diye bir şey kalmaz.o para ne zorluklarla toplanmıştır kim bilir.
ikna yeteneği ile ev ahalisine telefonları bilgisayarları okutturup o paraları da almadığı sürece can güvenliğinden endişe duyması gerekmeyen kişidir. rahat olsun, gevşesin. kasınca daha pis acıyor.
güncel Önemli Başlıklar