bugün

Bir insana verilebilecek en büyük ceza ; '' Onun varlığını yok saymaktır '' Hal böyle olunca yok sayılan kişi bu duruma çok bozulur ve bir çözüm yolu arar. Eğer sık sık hatırlanmak istiyorsanız, hatta hiç unutulmamak istiyorsanız, o kişiden borç alınız efendim.

Bu olay kesinlikle denenmiştir ve doğruluğu tarafımca onaylanmıştır. Bir arkadaşıma bir miktar borç vermiştim. Normalde pek sevmem lakin aynı arkadaş ortamında bulunduğumuz için, arkadaş ortamında çok acil ibaresi ile istediği üzere vermek! zorunda kaldım.

Yemin ederim adamın yüzü gözümün önünden gitmiyor, onunla karşılaşmak için dua ediyorum. Sürekli facebook, twitter gibi sosyal ağlarda takip ediyorum. Her telefon çaldığında '' acaba o mu arıyor '' diye heyecanlanıyorum. Onu gördüğümde kalbim pır pır atıyor. Gözlerinin içine bakamıyorum. Her an onu düşünüyorum.

Amk adamında da 2-3 kez usulünce istedim, ayın 18'ine vereceğim dedi. Şimdi sabırsızlıkla o günü bekliyorum.
kişinin hatırlanacak eylemler yapmamasından kaynaklanan durumdur.
Doğum günüm yaklasiyor facebooktan doğum tarihimi kaldırıp kimlerin hatırlayacağını deneyip gorucem sonu hüsran gibi gözüküyor ama belli mi olur belki o evet belki o hatırlar ve ben mutlu olurum.
güncel Önemli Başlıklar