bugün

KAndilde çektirilen hatıra fotoğrafındakilerin BDP vekilleri hariç tamamı operasyonla öldürülür. Türke ve kürde dersinki bak başımızdaki belalar bunlardandı. Gariban çocukları hep bu elebaşları yüzünden öldü. Apo hapisanede KAşif Kozinoğlu gibi kalp krizinden ölmezse bugünkünün tam tersi itibarsızlaştırırsın, sesini kesersin.

Türk Halkına dersin ki ben devletim güçlüyüm, çocuğumuzun kardeşimizin öcünü bu elebaşlarının yanına bırakmadım.
Kürt Halkına dersin ki ben devletim güçlüyüm, gel konuşalım, Eyaletine kadar, sapına kadar konuşalım.
Türk Halkına tekrar döner dersin ki, kardeşim BOPu felan tanımıyorum,gücümü de gördünüz, ben kendim kürt kardeşlerimle dah büyük bir türkiye konuşacağım. Taşeron olarak değil kendi projem olarak.

O zaman hem Türk hem Kürt senin gücünü de, adaletini de tanır sana güvenirdi. O zaman akil adamlarını gönderirdin iki tarafa da. NAsıl olsa ABD'ye taviz veriyorsun, karşılığında bu elebaşlarının kellesini neden istemedin?

Böyle bir adil seçenek varken, daha geçen sene pek çok karakol baskınını yönetmiş Bahoz Erdal'a sırıtarak poz verdirmeyi bu millete layık görenler, elbet Allahın tokatını yiyeceklerdir. Bunu yapamayanlar abd nin emirlerinin gereğini yapmaya kendini de inandırmış maalesef. Yaşadığınına inanır hale gelmiş.