bugün

Türkiye elbette.

Yok asansörde sevişen kız yok madoda sakso çeken kız yok kayalıklarda sevişen türbanlı hiç bitmiyor amk ülkesinde birde bunu dert edip kayda alıyorlar sosyal medyada tartışıyorlar.

size ne lan bundan size ne sizin ağzınıza mı sokuyorlar zorla?

Neden bu dert bu tasa?

Edit: okuduğunu idrak etmekte zorlanan arkadaşlar var ben bunu meşrulaştırmaya falan çalışmıyorum bende sabah kahvaltısına gittiğim yerde sakso çeken birini görmek istemem alır ailemi çıkar giderim oradan benim anlatmak istediğim şey kameraya alınıp sosyal medyada tartışılması.

Yahu neden kaydediyon akşama mastürbasyon mu yapacaksın kendini adamın yerine koyup kardeşim.
40 yasinda olup, sandalyeye oturtup ayakları yere degerse sikerim mantığındaki birine mi dert oluyo bu?
boş konusma aq.
icraati olmayanın eline,diline vuruyor demek...
Açlığın nirvanası.

Ulan çoban ayakları yere değerse siker geçerim bununla konunun ne alakası var amk ben birine oral yapan kadın görsem çıkarıp telefonu kameraya almam döner arkamı giderim bana ne ?

Yani ben dert etmiyorum çünkü oral seks bana göre gayet doğal bir şey derdi olan sizsiniz.

Çık o tarladanda seviş biraz kafan dağılsın.
Kendi payının damına konan insan haykırışıdır.
senin zihtiyetindekiler yapıyo zaten bunu gerizekalı bunu tasvip eden yok aklı basında ar edep sahibi insan zaten yapmaz
senin gibi her önüme gelenle sevişirim düşüncesindeki embesillerin yapacağı iş bu.