bugün

evet, var bu tiplerden, kendilerine sanırım "tespit insanı" diyorlar. şaşırtıcı durum ise çevrelerinde büyük bir kitlenin olması, o kitle ki, bir stadyumu kenardan doldururken, aynı anda boşaltabilir. nasıl yaparlar bilmiyorum ama gerçekten başarabilirler. bunların tek yaptığı iş yıllardır karikatürlerde, mizah dergilerinde, kitaplarda ve hatta köşe yazılarında yapılan tespitleri ısıtıp ısıtıp öne sunmak. bu kadar basit. yaptığı modern kopyala-yapıştır ama farkında değil sanırım. bu söylediklerim sadece sizin için geçerli değil retweetlerine bakıp orgazm olduğunuz kişiler içinde geçerli.

al işte "şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. o da birşey mi ? ben kalbimden öküz çıkardım" yazmış. tipik ayrılık sonrası hatun beyanatı. bütün erkekler öküz? bi sen prensessin amına koyim? hatunun valiz kadar egosu var, ona buna öküz diyor. o öküz seninle sevgiliyken mükemmeldi süperdi ama, ağzını büküp üç yaşındaki bebeler gibi şirinlikler yapıyordun, duygusal gitarcı ergen şarkıları atıyordun. o zaman her şey iyiydi güzeldi, ama ayrılıktan sonra öküz oldu. nasıl bir riyakarlıktır lan bu. yok hacı konunun benle alakası yok. "öküz" lafına falan alındığım içinde değil, zaten tanıdıklarımın %99'u beni öküz olarak tanımlar. sen beni siktir et, diğerleri için konuşuyorum.

aslında bu kişilere öğütler verirdim, ama bu sefer vermiyorum. 4 yıl sonra eskileri hatırlayıp utançtan kafalarını kıçlarına sokmalarını istiyorum. evet bunu gerçekten istiyorum, hatta bu hayatta tüm kalbimle istediğim ikinci şey bu. biri lotoyu tutturmak. umarım ikisinden biri gerçek olur.
Boştur. 2 ay önce attığı tweet le 2 ay sonra attığı tweet birbirine uymaz. ''Sakız çiğneyen erkek tayt giysin'' yazar. Sonra bir bakmışsın ''yolda sakız çiğnerken yürüyemiyorum ben ya'' yazar. Fenomen olacağım diye göte gelir.
Kendine guldurur sonra sovdurur.
Adami deli eder dalga gecilesi tiplemedir.
sağda solda kendini etiket yapıp çılgınlar gibi link paylaşan var ya, takipçi arttırma sitelerinde fink atan hani ve güncel olaylarda hadi takip et takip edicem, anında takip edilir, et beni edeyim seni diye takılan tipin ta kendisidir.
sözlüktede vardır böyle tipler, fenomen olacam takip edin beni diye millete yalvarır durur.
güncel Önemli Başlıklar