bugün

'kendini güzel bulan insana çirkinsin demek ne zordu, desen bile muhtemelen sana inanmıyor hatta senden huylanıyordu.'

sence ben güzel miyim diye bir soru yöneltti, uzaktan bakınca kurbağaya benzeyen, pörtlek gözlü, kendine fazlaca güveni olan elif isimli sınıf arkadaşım fakat bu soruyu bana güzel olup olmadığı gerçekten aklına takıldığı için değil ego tatmini için soruyordu, belliydi...

kendimi alıcı fiyat ne kadar diye sorduğunda 'fiyat önemli değil, onu hallederiz' diyen satıcı misali yapmacık hissederek lafa girdim.

f628-yani güzelsin bence takma kafana.

elif-hmm nasıl açıklardın benim güzelliğimi.

f628-tatlı şeyler için deriz yaa, yemede yanında yat.(bunun anca yanında yatılır zaten gece görsen korkarsın)

elif-hihi gerçekten mi?

f628-gerçekten.

elif- hihi peki. *

2 gün sonra...

**

elifin arkadaşı gülşen suratında hastamızı kaybettik diyecek doktor ifadesi ile bana doğru geliyor lakin beni görmüyor gibi davranıyordu, bir gariplik vardı, yanıma yaklaşınca anlık bir şekilde gözümün içine bakıp gözlerini başka yere kaçırdı ve lafa girdi...

gülşen-f628 baksana bi, elif sana bir şey söylememi istedi.

f628-efendim?? ne söyledi?

gülşen-elif düşünmüş taşınmış, olmaz dedi.

f628-neye olmaz dedi??

gülşen- senle çıkmazmış, anlaşamazmışsınız, yürümezmiş, düğününde ki masa örtüsü renginde uyuşamayacağınızı düşünüyor.

f628-?!?!?! ben onla çıkmak istemiyorum ki ?? ne alaka yaa??

gülşen- ee sen ondan hoşlandığını söylemişsin.

f628-(iç ses- yok artık)ben öyle bir şey demedim, o geldi sordu bana.

gülşen-tabi tabi kesin öyledir.

f628- :(

**
bu tür kızlarla başa çıkılmazdı.
ortamda bulunan her erkeğin kendisine azdığını düşünür. merhaba bile bunu düşünmesine yeter.
tam freud luk kızdır.
herhangi birinin merhaba demesi bile kendisine yazıldığını düşündürür. kendimden biliyorum. *
zeki olduğu kadar güzeldir ayrıca.
abazan erkeklerin onun götünü kaldırdığı için kendilerini bulunmaz hint kumaşı zannederler.
türktür.
güzellik kavramının göreceli olduğunu tekrar bizlere hatırlatan kızdır. kime göre güzel ya da neye göre güzel? örneğin ben kadınsı yuvarlak hatlı bayanları güzel buluyorum bazıları da maskulen kadınları guzel bulabilir bu zevk meselesi...
şu zamanlarda pek fazla olan kız tipidir efendim. dikkat edilmesi gerekir havalanmalarına izin vermemelidir. yoksa sinirlerinize zararlı olabilirler
güzelliğin göreceli olduğunu bilen kızdır.
sebebini bilmiyorum, belki içgüdüseldir. ya da neyse. ama bi çok kızda vardır bu, kendini beğenme biraz. kendimden biliyorum.
Bütün kadınlar güzeldir. Kadın ruhu güzeldir. Ruhu çirkin olanları da vardır fakat bu her iki cins için geçerli.

Belki bakımsız, ruhunu açamayan ya da açmaya korkan kadın vardır ama çirkin kadın yoktur.
çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır ideolojisini benimsemiş kızdır.
teknik üniversitede okuyan kızdır.

edit: kız sayısının azlığından kaynaklanır.
narsizmin doruklarında yaşayan kız.
Gördünüz mü kaçın.
-bunun esansı eksik ağam.
+az votka dök bakam.
Elbet gerçeği anlayacaktır.
egosu tavan yapmış kızdır. kendini o kadar beğenir ki lan aynasında bi problem mi var mal mı bu dersiniz. sonra bi an düşünüp haline acırsınız. ama annemin de dediği gibi insan kendini çirkin görse çatlar ölürmüş.
kendini akıllı sanan ama süzme salak olan erkekten çok daha güzel olan kızdır.
Asla yadırganmaması gereken durumdur. Çirkin olmak kimsenin seçimi değildir. Orospuluk yapan muhafazakâr kız olmak bir seçimdir ama.
Facebook a ara vermeli.
size zararı olmayan biriyse en süper sensin denilmelidir. * kırılmasın kalpler.
her kör satıcının bir kör alıcısı olduğundan mutlaka beğenen birinin olduğu kızdır.

(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
şımartılmış olandır.