benimde aklıma gelmişti ama o zamanlar ilkokula gidiyordum *
Kanın zehirlenmesi ve büyük olasılıkla, beyinde veya karaciğerde hasar bırakması sonucu felç geçirerek yada karaciğer parçalanarak ölürsünüz.

Hava enjekte edince ölmenin nedeni kana doğrudan giren Havadır. Basit bir şey yani. Oksijen ayrılmiyor al yuvar ak yuvar olmuyor doğrudan azot karbondioksit dolu bir hava var.
en güzeli, göte çeşme hortumu sokup yavaşça çeşmeyi açmak.

şimdi ben buldum. çok ilginç!
Bir çeşit intihar yöntemidir.
Enjekte ettiğin hava ise ve venlere yani toplardamarlara enjekte edersen, 200ccye kadar vücut onu tolere eder. Çünkğ toplardamalardaki kan akciğerlere gider ve akciğerlerin yapısı bu kadar havayı tolere edebilecek yapıdadır.
fakat arterlere yani atardamarlara enjekte edersen hava önemli organlara giderek orada emboli oluşmasına, felç ve ölümlere neden olur. Çünkü arterler kalpten çıkar ve hedef organ/dokulara oksijence zengin kanı götürür, bu hava organ ve dokuların beslenememesine, tıkanmasına ve emboliye neden olur.

Gelelim Çeşme suyu gibi vücut ile uyumlu olmayan, dolaşıma girdiği zaman tehlike oluşturabilecek sıvıların enjekte edilmesine. Su eğer steril değil ise çeşitli enfeksiyonlara, kan gazı bozuklukları yüzünden ölüme neden olabilir.
Eğer ki serum fizyolojik dediğimiz steril ve vücut ile uyumlu tuzlu su steriliteye önem verilerek enjekte edilir ise bir şey olmaz.

Neyse eğer sağlık personeli değilseniz, bir bilginiz yok ise veya hastanede veya çeşitli sağlık kurum veya kuruluşlarında değilseniz kendinize veya bir başkasına bu şekilde bilinçsizce bir uygulama yapmayın. Ya öz kıyım olur ya da cinayet.
içinde hava varsa ölürsün falan dikkat et.

(bkz: cüneyt arkın)