bugün

beceriksiz yazardır. madem açtığın başlık hakkında zerre kadar bilgin yok, o zaman açmayacaksın arkadaş. bir de başlığı açıp da boş bakınız verenler yok mu deli ediyor beni. genellemelerden nefret ediyorum ama genellikle basit düşünen hemcislerim bu eylemi daha sık gerçekleştiriyorlar. bunu sadece gözlemlerimden yola çıkarak söylüyorum elbette. daha çok o çok önemli sandığı basit düşüncelerini yazmaktan korkan, üstüne üstlük gündelik rutin işlerinden dem vurup da saçmalayanları hiç çekilmiyor. ne diyeyim, kendi kalitelerini geçtim bari sözlüğün kalitesini düşünsünler azıcık.
başlığı açmaktan vazgeçmesine sebebiyet verebilir.
'biliyorum, duyuyorum, hissediyorum ama yazamıyorum.' diyen yazardır. üzerine gitmemek gerekir. ne de olsa gönüllülük esas, amatör bir eylem içindeyiz. öğrenme ömür boyu devam eden bir süreçtir. ilgili yazarla ilgili ümidi korumak gerekir.
mesajını başlık da net bir biçimde vermiş, tanımı bir tür formalite olarak görüp geçiştirmiş yazar da olabilir. başlık ve tanım bir bütün olarak değerlendirilmeli, çok da şekilci ve önyargılı olunmamalıdır.
zeka özürlülükte sınırları zorlayan yazardır.

(bkz: evlendiği kızın kısır olduğunu yeni öğrenen yazar)

başlığın ilk entrysi : " evlendiği kızın kısır olduğunu yeni öğrenen yazarın vereceği tepkidir. "

tepki midir ? bir yazar nasıl bir tepki olabilir e amk çocuğu, senin kuracağın cümleyi de açacağın başlığı da..

yazar için (bkz: melih06)

allah, annesine, babasına, kardeşlerine, öğretmenlerine falan sabır versin.
kelime haznesi dar beyin özürlüdür. açıklaması gereken başlıktır, birde sonucu yazanlar var.

mesela; 250 km hızla giderken kaza yapmak
tanım; ebenin amını görürsün.
haklı yazardır.

gammazlar gerizekalı olunca, normaldir.

mesela geçenlerde şuna benzer bir olay yaşandı;

başlık; ''açılan başlığı tutmayan yazar''

benim entry'm; ''boktan başlıklar açtığından tutturamayan yazardır''

birkaç saat sonra silik yandı. bi baktım bunu gammazlamış salaklar. ''entry başlığın sözlük içindeki durumu ile ilg..'' ha siktir oradan. tırrık ben orada yazardan bahsediyorum.

neyse siktir edin.
sözlükte başlıkların %90 ında karşılaşılan durum. 11.nesil sağ olsun yalancı çıkarmıyor.
başlık: türk kızlarına çirkin diyen erkek.

ilk entry: (#26803218).

bir de erkeklere bok atılmış. bok at sonuna kadar at. bir şey demiyorum ama kuralın içine etmeden at. azcık zekanı kullan.