bugün

kendi toprağının aydınlarını ve sanatçılarını, kendi evlatlarını, kendi geleceğini cayır cayır yakan ülkedir.
ortaçağ kafalı.. bile değildir. çok daha eskidir.
öldürülen mühendis ve bilim adamlarını unutan ülkedir.
aynı zamanda yanı başında hocalı da olan katliamı da görmemezlikten gelir.
madem yakmaya temayülün var ey ülke bari git başkasının aydınını sanatçısını yak. kibrit yak amk bu ne yaa!

-deniz ülke arıboğazlayan mesaj sana cnm.

hafife almak için yapmıyorum bunu ama bir konuyu mecrasına oturtmadan uzaklardan "benim de itirazım var be ayhh" tribi olayı hem yüzeyselleştiriyor hem de önemini küçültüyor.
illa olayın analizini yapın demiyorum, böyle yapmayın.

ülke ne abi, daha fazla nasıl yabancılaştırılır bilmiyorum.
bu memlekette (türkiye) hükümet, asker, refahlı belediye el birliği ile solculardan devlet politikası olarak nefret ettiğimizi, yanmalarında hiçbir sorun olmadığını eli kalem tutan, itirazı olan insanları yakarak ortaya koymuştur.
milleti galeyana getirenlerden refahlı belediye başkanı bir sonraki seçimde refah partisinden millet vekili olarak meclise girmiştir. ödüllendirilmiştir.
bizim insanımız da bi tuhaftır. aklı gelip giden yaşlılar gibi yakar, öldürür; gider sonra baş ucunda ağlar falan.
laf işte amk.
yakanları ülke olarak tanımlarsan olmaz o zaman ben komunistleri sevmiyom onlar rusyaya islamcılar irana turancılar türkmenistana ülkede insan kalmaz bea.
güncel Önemli Başlıklar