bugün

Türbanı veya diğer dini simgeleri, 'değerleri' olur olmadık her şeye sokanların kemalistler değil, muhafazakar kesim olduğunu gözden kaçıran yazar beyanı. Muhafazakarlar zırt pırt türban muhabbeti yapmasa normal insanlar zaten konuşmaz bunu, niye konuşsun ki, altı üstü bir kumaş parçasıyla ilgili konuşabileceği neyi olabilir! Türbanın lafı edilsin istemiyorsanız eğer, her götünüz sıkıştığında türbana sarılmaktan vazgeçin yeter.
" it ürür kervan yürür" anasını satayım , şeyine takan kim?
islam dininden bihaber olunca ortaya çıkan çarpıcı gerçektir. bi kemoşa sorun onlardan iyi fıkıh hadis bilen yok. adamların hayatı yalan dolan vallahi billahi hemde. evet..
kemalistim ve türban takıntım yok. böyle salakça iftiralarla muhattap olmuyor, iftirayı atanın anası babasına üzülüyorum böyle evlatları olduğu için. ruşen amcanın oğlu sedata bak bir de bu insanların evlatlarına bak. içler acısı bir beyin yapısı...

bizde türban takıntısı yok. bizde türban takıp o türbana layık olamayan, türbanı bir reklam malzemesi olarak kullanan insanlara karşı takıntı var. onları eleştirip, o taktıkları türbanın sadece bir bez parçası olduğunu söylüyoruz onlar için. bizim türbana saygımız sonsuzdur. aksine türbanı öyle hokkabazlardan korumaya çalışıyoruz.

tıpkı müslümanlık terörist dinidir diyen geri zekalılara, suç müslümanlığın değil, müslümanlık adı altında terör uygulayan pezevenklerde dediğimiz gibi.

sonuç olarak türbanda herhangi bir suç yoktur. onu kötü emellerine alet eden yobazlaradır bizim takıntımız. türban kutsal bir şeydir ve her önüne gelen kötü emellerine alet etmemelidir. takıntı değil aksine koruyoruz türbanı...
yobazların mini etek takıntısı.