bugün

körü körüne bağlanmayan bağnaz yobaz olmayan kemalistlerin destek verdiği icraatlardır.

kemalist hümanist faşist car curt değilim ama eğer gerçekten kocaelinde bir bilişim vadisi yapılacaksa ben bunu tebrik ederim arkadaş.

silikon vadisinin çakma versiyonu da olsa güzel bir atılım.

ama unutmayalım bilimde ilerlememiz için buna yatırım yapacak zenginler açık fikirli insanlar lazım. bizde de bu sıkıntı var. öyle adamlar yok ne yazık ki.

(bkz: bilişim vadisi)
Zinanın suÇ olmaktan Çıkarılması olabilir mesela. Çağdaş bir icraattır hani.
2 milyar 800 milyon adet dikilen ağaç. ne güzel her tarafı yeşilliklerle dolu bir ülkemiz oldu.
000000'ın kaldırılması. ne o öyle 1 liraya 1 milyon demek. tayyip'i hiç sevmem ama, şu icraat en iyisiydi.
(bkz: inine girmek)*
Asfalt. Asfalta yapisasicalar.
sigara yasağıdır. başka da bir şey göremiyorum ne yazık ki.

misal yolsuzlukları ve hırsızlığı önlese, herkese sataştığı gibi pkk'ya da sataşsa, terörü önlese, büyükşehirlerdeki kürtçü mafyayla mücadele etse elbette takdir de ederdik hani.

not: kemalist değil turanistim gerçi ama olsun.
yoktur. "bozuk kemalist zihniyet" diyenlerde keşke kemalistlerin yüzde biri kadar adamlık olsa... (bkz: kemalistlerden itirafçı çıkmaması)
her yere avm dikilmesi böyle ışıl şıl kutu gibi avm ler. betonu çok seven biri olarak tebrik ediyorum kendilerini.
sigara yasağıdır. yalnız bu yasak uzunun sırf sigara içiyor diye önüne geleni fırçalaması anlamına da gelmez.
Yalancılıktır!
Takdire şayan bi durumdur !
14 de 2. iste boyle arkadaşlar tekrar edildikçe çoğaliyo gibi.