bugün

ah arkadaşlarım sormayın bugün çok ilginç bir olay gözlemledim.

antalyalılar bilir, bugün dedeman dolaylarındaki malikanem den çıkıp biraz hava alayım dedim, her neyse yürüye yürüye sampi kavşağının oradan yalım tarafına döndüm ışıklara çıkacağım. önümden iki tane dar paçalı kot giymiş çelimsiz vücutlarına oturttukları bodyleri ile saçlar özenle fönlenip dikilmiş enseye de birinin kırmızı birinin mavi renkte kuyruk bırakmış apaçi yürüyordu.

konuşmalarına kulak misafiri oldum; laik mi laik, çağdaş mı çağdaş olduklarından bahsedip kemalist olduklarından ve giyim kuşamlarının çağdaş devlet anlayışıyla örtüştüğünden bahsediyorlardı. Ee biz ak partili insanlarız, oyumuz her daim menderes türele lakin gençlerin konuşmalarına da pek inanmadım, kemalistler apaçi olmamalıydılar.

neyse hemen oradaki garanti bankasından bir miktar para çekip, dönüşte yürümek fikri ile tramvaya bindim. kapalı yola gidip okumak için 3642. kitabımı alayım dedim. birde ne göreyim aynı benzer saç modelinden iki kişi tramvayın içerisinde benzer muhabbeti yapıyor şaşırdım kaldım. neyse tramvaydan indim kapalı yola gittim, birde ne göreyim; heryerde aynı fönlü saçlı çağdaş giyimli kemalistlerden var, sanki seri üretim gibi. birinin elinin üzerinde atatürk dövmesi, birisinde kolyesi, ve şaşkın bakışlar içerisinde kemalistlerin apaçi ırkından gelme gerçeğini de öğrenmenin bünyemde verdiği tiksintiyle apışıp kalmıştım.
yanlış bir öneri. yalanlıyorum bunu ben. apaçiler -kızılderililer- hayatımda saygı duyduğum birkaç ırktan birisidir. belki de en üstünüdür benim için ırkların. lütfen kemalistlerle özdeşleştirip onlara hakaret etmeyelim! ciddiyim; hiç olmadığım kadar!
bu kemalist düşmanlarının çoğalmasının nedeni nedir merak etmekteyim?
Galiba ne olduğunu bilmemezlikten gelen insancıklardır.Aslınızı inkar etmeyin kendinize gelin götünüzden kan alacaklardı haberiniz yok!
(bkz: http://www.swfme.com/swfs/109229siklemiyoruz.swf)
entry yazılmayacak kadar gereksiz bir konudur.
edit : neden yazdın o zaman
+ dayanamadım ...
bazı yazarlar salak olabilir durumudur.
(bkz: midesini üşütmüş buraya kusuverdi işte)