bugün

şifreleme yöntemiyle soruları çalan kemalist grup, add ye üye olan gençlere şifreyi söylemiş, tüm kemalist gençlere aynı soru kitapçığını vermiş bu vesileyle kopya çekilmiştir. bi an önce bu skandalın üstüne gidilmeli, sınav iptal edilmelidir.

not: uzaktan çok gerizekalı gözüküyorum değil mi? farkındayım. sizde öyle gözüküyorsunuz çünkü.
http://galeri.uludagsozlu...r-ben-kalkayim_126067.jpg
hep kemlistler çalar zaten .
polislik sorularını , kpss sorularını . zaten oraya yerleşen kadrolar da hep kemalist kadro .
orwell'in 1984 romanındaki, görevi yalanları gerçek gibi sunmak olan "gerçek bakanlığının" son bülteninden bir başlık. (bkz: kendinden utanan yalan)
bir insanın kendine gerizekalı demesinin ne kadar kolay olduğunu gösteren eylemdir. yıllardır her şey normalken insanlar bir günde şüphelenmiyorlar. 7-8 yıldır bu ülkede polislik soruları belli cemaat eğitim kurumlarına gitmekte ve polis olanların yüzde 90'ı oralardan çıkmaktadır, benimde böyle soruları alıp da liseyi zor bitirmiş ama sınavda inanılmaz başarı göstermiş arkadaşlarım var. en son geçen sene polislik sınavında soruları verdikleri cemaat eğitim kurumları soruları birebir deneme sınavı şeklinde öğrencilerine açık sınavda çözdürünce iptal etmek zorunda kaldılar ama sorumlular tabiki bulunamadı. daha uzak değil bu sene olan kpss skandalının sorumluları bulundu mu peki? yine hayır. peki kpss skandalı olduğunda ösym başkanı çıktı ne açıklama yapmıştı, böyle bir şey yok bunlar uydurma, bizden başka kimsenin dediğine kulak asmayın. sonra noldu her şey ortaya çıktı ama polis tek kişiyi bile gözaltına almadı. yine durum aynıdır haliyle cemaat işi olduğu muhtemeldir. kpss skandalından ders alınmıştır ki matematik sorularından 3 tanesinde bu yöntemi devre dışı bırakmışlardır ki full yapan gerizekalılar olmasın. o yüzden kendine gerizekalı demek isteyene tabiki lafım yok, herkes en iyi kendini bilirmiş ama bari bu kadar kafanızı kuma gömmeyin sonra çıkarması zor olur.
o zaman bize de tek bir şey düşer.

(bkz: vurun kahpeye)
(bkz: ygs sınavı)
(bkz: yine mi pilav)
kemalistlerin eski dönemlerde zaten alenen adamını işe soktuklarını yaşı yeten herkes bilir. memurluk atamalarında mülakat diye bir uygulamaları vardı. hatırlayan hatırlar. ak parti hükümetinin iktidara geldiğinde yaptığı ilk işlerden biri bu mülakat saçmalığını kaldırmak oldu. böyle saçmalıklarla uğraşmak isteseler zaten var olan mülakat uygulamalasını kaldırmaz ve aynen devam ettirirlerdi; ne de olsa devir onların devri olmaya başlamıştı.
fethullah gülen cemaati'ni şaibe altında bırakmaya çalışanlara ise şunu hatırlatmakta yarar var; bu cemaatin elindeki çocuklar türkiye'nin en zeki çocukları arasından özenle seçilerek işlenirler. böyle kopya vs ile uğraşmalarına ihtiyaçları yoktur.
add'yi zan altında bırakan diğer söyleme gelirsek olabilirliği bence diğerlerinden çok daha yüksek bir ihtimaldir. zira odatv gibi bir zırvalığa yol verenlerin yapmayacakları pislik yoktur benim gözümde. diğer yandan kemalist gençler hem zeka, hem de çalışkanlık bakımından ülkenin diğer kesimlerinden çok daha geridedirler. *
dürüst olmayan insan her şeyi yapabilir. namuslu hareketler sergileyecek değil ya. yapmıştır bunnar.

adamlar kendi gazetelerini bombaladılar, kendi danıştay'larına saldırdılar, kendilerini öldürüp sizin yüzünüzden intihar ettik diye inananları suçladılar. hatta kendileri hapiste çürümeyi göze alıp darbe yaptırdılar. yeter ki üç beş müslümanı harcayabilmek için... bunların yaptığını şeytan bile zor yapar.
bu kadar mal olmak için çok para verdin mi diye sorduran zımbırtıdır.
Ozellikle laik sehir izmir'in tüm kitapçıkları incelenmeli bu oyun ortaya cikmalidir. Hakkınızı aramalisniz arkadaslar.

Not: hala gerizekali gozukuyorum değil mi? Aaa ne tesadüf sizde Oyle gozukuyorsunu.
(bkz: kpss sorularının çalınması)
(bkz: polislik sınavı sorularının cemaate verilmesi)
çekilmeyen kopyadır.

(bkz: troll olmayı öğreniyorum)
(bkz: 5 adımda trollük)
(bkz: tazmanya canavarı trollük seti)
eğer kemalistler böyle bir şey yaptıysa hemen sınav iptal edilmelidir. suçlular anında yakalanıp cezalarını almalıdır. bizim derdimiz şu yaptı bu yaptı olayı değil, asıl sorun ortada bir yanlışlığın olduğudur.

sadece kemalist şehir denen izmir değil, tüm iller incelensin. suçlu kimse çıksın ortaya.
kemalistler ve kemalist ideolojinin güç aldığı atatürk bu komplo karşısında aklanana kadar herşeyden elini çekmelidir.
şakirtleri kızdıran şifreli sahtekarlık. olayın ortaya çıkmasının ardından çağlayan'da toplanan şakirtler "kemalist şifreleme yıkılacak" sloganları atarak olayı protesto etmişler. daha sonra da polisin kalabalığa tazyikli su sıkması "kış gününde bu yapılır mı be" tepkilerine neden olmuş. şakirtler ara sokaklara dağılmışlar, sen sağ ben selamet.
ironiyi yerinde ve üstü kapalı yapmış yazar söylemidlr.

(bkz: ergenekoncuların ygs sorularını çalması)
kemalistlerin ısrarla reddettiği fakat gün gibi ortada olan olay. liseli kardeşlerim susmayın! kemalistlere yedirme

ispat mı?

*final, zafer, mef gibi kemalist dershane öğrencilerinin sınavda başarılı olması.
* alt komşum cüneyt amca'nın(eski asker) kızının sınavdan sonra şaibeli davranışları ve sınavının iyi geçtiğini söylemesi.
*laikliğin tehlikeye düşmesi ve kemalist insanların bir şeyler yapma arzusu.

not3: siz mallıktan vazgeçene kadar bende vazgeçmeyi düşünmüyorum.
(bkz: mal adam)