bugün

görsel
eğer atatürkçü düşünce içinde kendisine kemalist diyen varsa, o derhal akp safhlarına katılsın. o şahıs atatürkçü düşünceyi anlamamış demektir.

kelime olarak kemalist- zaten akgötün üretimi bir kelimedir. o kelimeyi evvela kullanmıycaksın.

onlar erdoganist oldukları için, allahla dinle falan bir ilgileri olmadıkları, rte´nin allahın bütün vasıflarını üstünde topladığına inandıkları ve rteýi tanrılaştırdıkları için, kendilerini rahatlatmak amacıyla böyle söylüyolar.

güya atatürrkçü atatürkü tanrılaştırıyomuş falan...

halbuki atatürk büyük bir dehaydı öldü ama, fikirleri ürettikleri hep yaşayacak, anlayan adam onun sayesinde aydınlanacak, hiç bi tanrısallık, kutsallık mutsallık yok...aynı şey beethoven için de geçerli, moliere için de, shakespeare için de mozart için de...

bi beethoven eksperti için beethoven tanrı mıdır?....bi shakespeare hayranı için shakespeare tanrı mıdır? v.hugo tanrı mıdır? mozart tanrı mıdır?

atatürk de allahın bilütfu olarak bir dehaydı ve biz kendisine büyük hayranlık duyuyoruz.

ama atatürk tanrı diildi, hiçbi atatürkçü de atatürkü tanrı olarak görmez.

ama bu erdoganistler, bunu resmen dedi- allahın bütün vasiflarını üzerinde toplamış , dedi...oha dedim ben o zaman, ve hiç de yer yerinden oynamadı. herkes alkışladı.

ben o zaman anladım bu adamların müslümanlıkla alakası olmadıklarını.

kemalist lafı onların üretimi bir laftır.ben atatürkçüyüm, kemalist diilim. ve ben müslümanım.

allahın bütün vasıflarını üstünde toplamış tek şahıs benim için allahtır. bi insan allahın bütün vasıflarını üstünde toplayamaz. öyle bişey söylersen, söyleyeni alkışlarsan şirk olur o. bu akgötler alkışlamayı geç, kendilerinden geçiyolar.

sonuçta, kemalistlikle atatürkçülük arasındaki büyük farkı anlayın. böyle kelimeleri kullanıp akpopoların oyununa gelmeyin.