bugün

tüm atatürkçü sözlük yazarlarını tek cephede toplamak amacıyla açılmış başlıktır. baş başa verip strateji belirleyebiliriz şakolar gibi evimiz maklubemiz yok ama bir bira alır dağıtırız.

edit: pek tabiki herkesin bu ironiyi anlamasını beklemiyordum ama edit farz oldu insanların gözünde kemalist dediğin zaman eli biralı şaraplı gece eğlencelerinden kafasını kaldırmayan lüks evlerde yaşayan dünyadan bihaber insanlar gibi yansıtlmaktadır tepkidir anlayana.
başlık altında yeterli çoğunluk sağlanmasını bekliyoruz ne yapmamız gerektiğini açık seçik konuşalım bunların tek ağızdan saçtıkları zırvaları belge bilgi ışığında bkz vermeden çürütmeliyiz derim.
gelmekten mutluluk duyacağım zirvedir.geldim hacim ne var.
edit:alkol tüketmem ona göre saygılı olun.*
-ben geldim. Atatürk nerede?
-Atatürk yok bira var ister misin?
-Atatürk yok mu yaa?
-Bira var?
-Atatürk?
-Yahu dikkat çekmek için böyle bir zirve yaptık anlasana! Atatürk hikaye uff gel eğlenelim işte!
-Yalnız hoparlör açık şuan tüm salon seni dinliyor.

Atatürk'ü işinize alet etmeyin. Saygılı olun biraz. Sanki kemalist olmak için bira içmek gerekir?
(bkz: tufaya düştük beyler kaçın)
şakirtler gelmese daha da iyi olacak zirve.

durmayı bilmiyorlar ama gelmiş yine şakocanlar.
çıkışta bira şişesi üzerine şakirt oturtma etkinliğine katılmak gerekir.
bence düzenlenmelidir.
atatürk severler olursa katılacağım zirvedir. ama kemalizm oldukça yokum dostlar .
TOPLANIRSA, BENiM iZNiMEDE DENK GELIRSE KIBRISTAN ABSINTHE VEYA 21 YEARS OLD CHIVASLA KATILACAGIM ZIRVEDIR. ÇÜNKÜ BiZ BAZILARI GiBi ŞERBET iÇiP 12-13 YAŞINDA KIZLARI TACIZ EDECEGIMIZE, RAKIMIZI* ICERIZ YAPARIZ DEVRIMIMIZI.