bugün

uludağ sözlüğün parlayan yıldızı frenk lukas kardeşimizin başına gelen elim hadise. üzülme kardeşim, yılma, pes etme. dava uğruna karakola da düşer insan, hapse de! zira dava adamlığı bunu gerektirir. evet.

(#44525554)
Böyle bir eylem yoktur. Dinci yobazların ıslak hayallerinden biridir olsa olsa..

Yani şöyle bir şey vardır, fetöcülere kozmik odaları açıp, sonra da fetöcülerin darbesinden kaçan siyasal islamcıların götünü kurtaran kemalist vardır... Mesela Ömer halisdemir.. Kemalistler, siyasal islamcılar gibi ödlek değildir.. Siyasal islamcılar, kemalistlerden öyle bir korkarlar ki, o korkudan dolayı ergenekon-balyoz kumpasında fetöcülerle iş yapmışlardır..

Hadi koçum hadi, kemalistim ve beni yumruklayacak siyasal islamcı veya başka biri doğmadı daha.. Siyasal islamcıyı yumruklamaya bile değmez kannımca. Siyasal islamcı insan yerine konulup, hapse dahi girebilirim.. Siyasal islamcıların böcek kadar değeri bile yoktur.
her insanın başına gelebilecek üzücü hadisedir. üç beş ayda bi bu yüzden karakolluk oluyorum mahkemelik olursak dayılarım var gene yırtarız..