bugün

Bir insan chpli oldugundan utanmaz da akpli oldugundan niye utanir? Adam uzun uzun yazmis okumadim ama anafikri saniyede kaptim nitekim bunlarin hepsi tipiktir ayni telden calar. Yahu bilader chp akpden dahi berbat bir hal almistir. Nedir bu bağnazlık? Önceden net cizgisi olmasina ragmen barajı dahi gecemeyen bir partinin içi oc ile dolunca fanatiklerinin artmasinin sebebini biri bana derhal söyleyebilir mi? Nefret ediyorum siyasetten ama secmendeki bu mallık hic hoşuma gitmiyor.
Chp nin son halini bende beğenmiyorum oy da vermem ama chp akp den daha kötü bir hale gelmiştir diyecek ne yaşadınız ulan? 14 senedir chp mi yönetiyor birader?
sözlükte bazen görülen, atatürk'ü seven(!), ılımlı akp'lilerdir. hatta bir tanesi 15 temmuz gecesi atamıza, cumhurbaşkanımıza küfür edenleri buradan ihbar edelim vs diye başlık açmıştı.
ha başlığa gelirsek bu başlığı açan arkadaş tam bir y-chpkk'lı bunun amacı farklı bana iftira atmak.
Ben hiçbir zaman chp'ye düşman olmadım. zaten her kemalist bir chp'lidir. Ben dersim ermenisi çarkçı kemal'in kurduğu yeni chp'ye düşmanım sadece. Bu partinin atatürk ve 6 okla hiçbir ilgisi olmadığını her ortalama bilgi ve zeka düzeyine sahip insan görebilir. Hadi kılıçdaroğlu'nun ne mal olduğunu göremeyecek kadar safsın; peki sezgin tanrıkulu, şafak pavey gibileri de mi göremiyorsun? ne işi var bunların atatürk'ün partisinde açıkla da bilelim.
Yani logoso 6 ok adı da chp diye atatürk'ün partisi mi oluyor?
Arkadaşa tavsiyem ön yargılarını parçalayıp 5 dakika entry geçmişime baksın.
su chp mi yönetti laaann jargonunu birakin. Yonetmedigi halde bu kadar tepki alıyorsa durumu içler acisidir. Yoneten yönetenler iktidar sorumlulukları vesilesiyle sürekli elestiri alirlar almalidirlar çünkü demokrasi budur. Chp nedir? Hangi chp? Hdpyi alternatif olarak gördüğü halde hdpnin nefret ettiği chp mi? Once ozelestiri sonra iktidar hayalleri. Boyle devam ederek akpnin ugurlu partisi olur ancak, chp..