bugün

tipleri kayık olan insanları görünce gülme isteği gelebilir.
insan sikilince gulme istegi gelir haklisiniz.
götüne bakıp gülmesi gereken ince bıyık beyinsizlerinin acı boktan melih gökçek vari sırıtışlarıdır.. aynaya bak orda bir koyun göreceksin ona gül bebeğim.
fazla makarna tüketiminden kaynaklanabilir. bilindiği üzere insan vücudu endorfin salgılar bu endorfin hormonlarından biri de mutluluk hormonu da denilen serotonindir.

seratonin hormonu insana canlılık,mutluluk verir, zihinsel yorgunluğu ve varsa ağrıyı azaltır, vücuda daha az rahatsızlık hissi verir.

heyecan, ağrı, egzersiz, seks,orgazm gibi haller ve baharatlı yiyecek tüketiminin yanı sıra buğday ürünlerinin tüketiminde de bu hormonun salınımı artış gösterir.

buğday ürünleri bilindiği üzere lifli gıdalardır, sindirimi kolaydır.bu sayede zihinsel yorgunluğa ve sinir bozukluklarına karşı etkilidir.yani serotonin salınımını arttırır.

eh makarna da bir buğday ürünüdür. buğday irmik haline getirilip suyla karıştırılır ve şekil verilerek makarna üretilir.

sonuçta özetlemek gerekirse ömrü hayatında 2 kitap okumamış, ortaçağ özlemiyle yanıp tutuşan bir cahilin bilgi karşısında tutarsız davranışlar sergilemesi zaten olağan bir durumdur ancak bu tutarsız davranışların gülme şeklinde cereyan etmesi fazla makarna tüketimi ile alakalıdır. makarna tüketiminin çok olması mutluluk hormonunun salınımını arttırdığından kişide gerekli gereksiz gülme ihtiyacı belirir.
bazen banada gelen durdurulamaz gülme isteğidir. sanal alemdeki kemoşları gördüğüm zaman şuanda bile gülmekten yazamıyorum. *
bir,

dinci görünce gelen kusma isteği değil

hiç değil.
özellikle yalnız ve yaşlı kemalist karıları görünce gelen gülme isteğidir.
Kocanı gördüğünde duyduğun mutluluk hissindendir.
abartmıyorum şu olaya yarım saat karnımı tuta tuta gülmüştüm.
görsel
dinci görünce acaba tecavüze uğrarmıyım korkusu.
yazacak çok ama çok bir şey yok kudurunn.
istemsizce de olsa anlık reaksiyonla gelen
istektir. burada veya reelde kemoş gördüğüm an
kafamı çevirip gülerim karşımdaki kişiye ayıp olmasın diye.
insanın kendini tutamadığı istemsizce gelen gülme isteğidir.
daha çok ekşi sözlükte gelen istektir. ekşiciler para verseler bu kadar gerzeği bi araya toplayalazdı.