bugün

disk' in kurucusu ve eski genel başkanlarından kemal türkler' in ismini taşıyan, balıkesir gönen' de bulunan tatil köyü tarzında sakin bir tesistir. fiyatlar oldukça cüzidir. aldığım duyumlara göre 1 olan havuz sayısı 2' ye çıkartılmıştır, marmara denizine kıyısı olduğundan deniz analarına çok rastlanır ama olsundur. odalarda tv, klima vardır. bedava internete girebilirsin. bu kadar reklamını yaptım çünkü tee 5-6 yaşlarından itibaren en fazla 2 senelik aralıklarla giderim. sendika üyesi olmayanlar da gidebiliyordu en son ama yine de bir sormak lazım. (eskiden sadece sendikalılar gidebiliyordu, dışarıdan kimse alınmıyordu ama sanırım halka açılıp daha fazla kazanç elde etmek istediler) yalnız fazlaca sakin bir yer, kafamı dinleyim, gece hayatından bana ne diyenler için bire bir. onun dışında gece hayatı hayalleri kuranlar varsa bulaşmasınlar bile. kısaca adresi tarif edelim: gönenden yola çıkıp biga' ya giderken denizkent' e gelmeden önce baran petrol' ü göreceksin. orada kocaman bir tabela var kemal türkler eğitim sitesi yazıyor... o tabelayı gördünmüydü deniz tarafına giden dar yola gir, pirinç tarlalarını takip et. 5 dakika sonra varacaksın.