bugün

bok atma eylemini sevmem, bu adama da bok atılıyor. ne yapacaklarını bilemediler şimdi de götlerinden gaf üretiyorlar.

haberin aslı için;
http://www.ntvmsnbc.com/id/25165887/

edit: höh lan göremeyenler varmış.

Anadolu takımlarının da futbolda etkin hale gelmesi gerektiğini belirten Kılıçdaroğlu, ''Ben niye Fenerliyim bilmiyorum. Çocukluğumuzda Lefter'in iyi olduğu dönemlerde biz Fenerbahçeli olduk. Taraftar olmak, bir sefer ben Fenerbahçeliyim dediğinizde artık öyle gidiyor'' diye konuştu.
çamur at izi kalsın yapıyor akp herzaman ki gibi. Sorgulayan soran bir halk olmadığı için, medya da akp nin elinde olduğundan herkes rte ne derse ona inanıyor. Yok aleviymişte söyleyemiyormuş yok bilmem ne. Söylemediyse sen nerden biliyorsun diye sorarlar adama. geldi evinde sana mı beyanat verdi. din kisvesi altında millet soyulabilir, açılım ayağına toprağında yeni bir devlet kurulmaya çalışılabilir bunlara ses yok. Vay efendim aleviymiş. Sana ne canım kardeşim sana ne.
(bkz: balon)
tayyip erdoğan ın neşe kaynağı. tayyip e allah tarafından gönderilmiş bir hediye kemel kılıçdaroğlu. bu adam olmasa ne yapardı tayyip?
kürt halkının baskı altında tutulan özgürlüğü hakkında tek laf edemeyen siyasetçi.
chp nin son umuduydu, fos çıktı. lan biz ilk günden beri dedik ki bu adamda siyasetçi tipi yok, elinde iki üç sahte belge sallandırıp duruyor diye. bize kimse inanmamıştı. hatta gundi pardon gandhi kemal bile dediniz. yani adamı birazda siz gaza getirdiniz. gazı kaçtı adam elinizde kaldı. artık sizde anladınızki bu şahsiyetten lider olmaz. şunu iyice idrak edin artık bu ülkede sol da kemalizimde bitmiştir. kimi getiriseniz getirin başınıza, bu gerçek değişmeyecektir.
kayseri belediyesi ile ilgili ettiği zırvaları unutturmaya çalışan siyasetçidir.

bu memlekette fikri takip olmadığına güveniyorsa, bazılarımızın bu işleri takip ettiğini aklının bir köşesine yazmalıdır.

http://sabah.com.tr/Yazarlar/ilicak/2010/12/30/kilicdaroglu_ve_kayseride_yeni_iddialar
Deniz baykal'ın ardından cumhuriyet halk partisinin genelbaşkanı olan kişidir.
söylediklerinden çok söylemedikleriyle değerlendirilmesi gereken siyasetçidir. çünkü söylemedikleri şeyler çok daha önemlidir. 2010 yılında bile yaptığı önemli konuşmlarada kürt ve alavi lafını ağzına almayan bir siyasetçiden ne beklenebilir?
neymiş efendim?
etnik siyaset yapmıyormuş...
ya bu ülkenin en önemli sorunlarının başında etnik ve dinsel ayırımcılık gelmiyor mu? ezilenin haklarını savunmak neden etnik siyaset olsun ki?
gerçekten de kürde kürt demeden bu ülkedeki siyasal sorunların üstesinden gelebileceğini mi sanıyorsun?
hayır aslında sanmıyorsun? bal gibi biliyorsun.
ama işte o chp'nin kemik oyları var ya, onları kaybetmekten ölesiye korkuyorsun. fincancı katırlarını ürkütmekten ve dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmaktan korkuyorsun.

genel af olabilir dedin, ertesi gün çark ettin.
başörtüsü, türban dedin ertesi gün kem küm ettin.

hadi diyelim o günler chp'ye hakim değildin.
ama bu gün artık genel başkansın ve göründüğü kadarıyla tüm ipler elinde..
e hadi ama kemal, konuş artık!
ali kırca ile siyaset meydanında, çok net ve akıcı konuşuyor sözlük liboşlarıda seyretsin.
rte'ye laf atanlar, bunu övenler..
buna laf atıp rte'yi övenlerden zerre farkları yoktur.

sizin ben bu çifte standardınızı sikim emi.

not: sözlükteki bir liboşum.
şu an siyaset meydanında sallamakta olan cehape genel başganı. abisi artık kimse sallamıyor seni. yeter.

(bkz: #10338006)
şahsen tanıdığım kadarıyla çok entelektüel ve espritüel bir insan. ayrıca orijinal fıkralar bilir ve çok güzel anlatır.
hâlâ devletin fabrika kurmasından bahseden gerici. ülkeyi batırmak isteyenler bu adama ve partisine oy versin.
1980 model siyaset yapan siyasetçidir. ben bulurum, ben ederim, ben yaparım, benim adım kemal, gibi bitirim raconları ile seçmen kazanacağını sanması, vizyonsuzluğunu ele vermektedir.
an itibariyle siyaset meydanında devletçilikten utanarak son çare olarak bahsedip partisi chpnin itibarını düşüren genel başkan.
sorulan tek bir soruya bile kıvırtmadan net cevap veremeyen cehape başkanı. başörtüsüne karşı değiliz ama.., kürtçeye karşı değiliz ama.., ergenekon kötü tamam ama..
''devletçiliği savunmuyoruz, asla'' söylemiyle insanları dehşet içinde bırakan chp genel başkanı.
atatürk ilkelerinden birinin devletçilik olduğunu bilmeyen chp genel başkanı. gerçi hoş siyasi parti genel başkanı ama referandumda oy bile kullanamadı ona bakarsan.
devletçiliği çok ilerici bir hamle sayan 1930 model yobaz kemalistlerce devletçiliği savunmuyor diye eleştirilen şahıs.

milliyetçilik, devletçilik geçerliliğini çoktan yitirmiş ölü düşüncelerdir. 1930'lu yıllardakiler gibi düşünüp sonra başkalarına gerici derler. asıl gerici kemalistler lan.
atatürk'ün ilkelerinden birinin devletçilik olduğunu gayet iyi bilen, sadece bu ülkede üzüm gibi ezildikçe şarabını daha bol veren insanlara haklı ve dürüst davasını nasıl anlatıp benimseteceğini bilemeyen chp lideri. cehaleti yok etmek gibi ülkülerden uzak olup iktidar ve kuvvet sahibi olmak için cehaletten nemalanıp cehalete hükmetmek gibi karaktersizlik gerektiren yeteneklerden yoksun olduğundan cahil cüheyla tarafından eleştirilmeye mahkumdur, siyasi denge gereği olması gerektiği noktadan uzaklaşmamaya çalışarak değerli evlatlarını harcamak gibi hobileri olan bir ülkede siyaset yapmaya çalışmaktadır.

siz değil misiniz deniz gezmiş gibi insanlar asılırken mecliste yapılan idam oylamasında kendi bedenini kurtarmak için asın bunları diyen süleyman demirel'e baba, şevki yılmaz gibilerini millete vekil eden necmettin erbakan'a hoca, faili meçhul kurbanların tavan yaptığı dönemlerde başbakanlık yapanlara ana, ülkenin tüm kaynaklarını günü kurtarmak adına özelleştirme kılıfında düşmana satana adam diyen? ne mutlu kemal kılıçdaroğlu'na, ya bu aslan parçalarıyla onun gibi onurlu bir adamı aynı kefeye koysaydınız?
konuşmalarına bakarsak cehape artık 5 ok olarak yola devam edecek. değişim başladıııı!!!!
sunta'dan yapılmış lider, baykal gibi kurt bir politikacı'dan sonra, bu adamın partinin başına gelmesi komik, işte tv'de kanıtlıyor.
bu adamdan olsa olsa, altın tozu serpilmiş buzağı heykeli olur.
sanki ampul partisine çalışıyor.
daha aldığı bursun neden kesildiğinden bile habersiz olan kör cahil, yarım akıllıların saldırılarının odağıdır. kemal umrumda değil de akp'nin her söylediğini sorgusuz sualsiz kabul eden embesillere ayar oluyorum. bir sürü belediye verdi de istanbul belediyesi mi chp yüzünden veremedi!
ne desem boş biliyorum ama yine de link vereyim bi tane. devekuşu misali kafasını kuma gömenlere akp'nin başka bir belediyesinin linkini veriyorum. kapak niyetine kullanabilirler; http://burs.korfez.bel.tr/
edit: burs olayı uçmuş entarilerden. (bkz: ibneliğin alemi yok azıcık delikanlı olun)
büyük bir bölümü iktidar partisinin gençlik kollarında takılan şakirtlere aktarılan belediye burslarının kesilmesine bozulanların 'onun yüzünden paramızı kestiler' tadında eleştirdiği insan.
güncel Önemli Başlıklar