bugün

(bkz: ölmek yok yola devam)
her ölümlünün başına gelecek olan durumdur. kendini ölümsüz gören, bu devran hep böyle gidecek diyen, gücünü, kuvvetini fütursuzca maznumun üzerinde kullananlara duyurulur.
chp nin 'bir ömür boyunca muhalefet kalmaya hazır yeni başkan aaramasına' neden olacak durumdur.
ölümüde varlığı gibi birşey değiştirmeyecek bir durumdur.
Bir gün vuku bulacaktır ve ülkemizi sıkıntıya sokan işbirlikçi muhalefet büyük bir darbe yiyecektir; güzel günler göreceğiz inşallah; allah tezinden versin; amin:
gökler verdi gökler aldı.
şahsen sevinirim. kılıştar ölse de sevinirim, tayyip ölse de sevinirim. banane ulan kodumun siyasetçilerinden. çok da fifimdeydiler.
akpye küsküyü vermeden ölmeyecektir.
Gazapizm Unutulacak Dünler açtım ağlıyorum!!! O bizim ilahımız!!! O bizim cancağızımız!!! O bizim Şah-ı Merdan Ali yoldaşı Dersim isyanı intikamcımız!!! Atatürkçüleri CHP'den atarak aldı ilk intikamı!!! Sakın ölmesin!!! Yoksa göremeyiz!!! Sırada ne var acaba?!!! Hep merak ederiz!!! iktidar olmadan gitme ey ehlibeyt dostu Şah-ı Merdan Ali zuhuru!!! "YPG Terör Örgütü değildir!" dediği gün ağlattın bizleri!!! Ne Alevilik var ama bu yiğitte! Sünni Araplar ölünce mutlu olan Kılıçdaroğlu!!! Türkiye'de Esad sülalesi gibi kök mü salacak yoksa?!!! Ölmesin!!! Sakın!!! Merak ediyorum değil seviyorum!!!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar