bugün

aslında; sol frame de kemal kılıçdaroğlu ile ilgili başlık görünce sevinen yazar... olacaktı.

sol frame ye bakınca, gene ne tür bir komiklik yapmış diye kahkahalar eşliğinde başlığı açan yazardır...

aynı zaman da o benim... bir bakıyorum kılıçdaroğlu yazıyor hemen giriyorum... sonramı, sonra bir kamyon gülüyorum... hatta bazen ben susuyorum götüm gülüyor...

cem yılmaz dahi açıklama yapmış... tek veliahtım kılıçdaroğludur diye... bence cem yılmazın gerçekleri artık görmesi lazım a.q... kabullen işte kılıçdaroğlu daha komik...

tanrı seni korusun kılıçdaroğlu... hayatta bir insanın götünü dahi güldürebilme kapasitesine sahip, kaç tane insan var sonuçta...

hele o bir şeyler iddia edip, sonra iddiayı kaybettiğin deki göt olmuş suratını görünce götümle beraber sikim bile gülüyor, hatta tüm bedenim kükreyerek haykırıyor, o zevkle orgazm bile oluyorum...

tek ben ve yazarlar gülse gene iyi... geçen haberlerde izledim muhabirler bile gülüyordu arkadaş... inanmıyorsanız muhabirlerin mikrofon tutarken yüzlerine bakın... hatta bir ara muhabirin bile götü gülmeye başladı...
cem yılmaz'ın yeni stand-up'ının çıkmasına sevinmek gibi bir şeydir.

helal olsun adam güldürüyor. doğal komik.
gülen dir o.