bugün

"kel olsa herkes
ayrımcılık bitse dünyada
saçların hepsi yakılsa
bir daha hiç kıl çıkmasa
saçlar durun dalgalanmayın!
sizsiz daha güzel dünya
bir kadın görsem saçı uzun
hepsini yolarım
yeter ki bitsin saçlı nesil
hepsi birer embesil!
kel oldum ben çok düşünmekten
bırakıyorum düşüncelerimi
saçlarımla beraberken..."

kel insanlara bakın çevrede. hepsi sanki hayat müzesinden fırlamış gibi. inanıyorum hepsi saçlarıyla beraber bir çok şeyi bırakmışlar geride. şimdi genetiği falan karıştırmayın. saçlar nasıl yaşadığının bir göstergesi aslında. neleri başarıp neleri başaramadığının.

kel insanlara bakın. sabahları duş alırken saçlarını kurutmak zorunda değiller. bakın onlara. onlarda çok şey saklı. onlar gizemliler. size asla vermedikleri sırları var onların. onlar saçlarını taramak ya da fön çektirmek zorunda değiller. alınları hep açık onların.

kel insanlara bakın. geçmişlerini inceleyin. çoğu bir zamanların çılgın uzun saçlı asi çocuğu. inceleyin onları.
babam... senelerce uzun saçlarıyla bir çok kızın kalbini çaldı. şimdi annem var... ve babam kel. ama hala kafasını kurutuyor. kel olduğunu belli etmemeye çalışıyor.

kel insanlara bakın. onları gerçekten seven birileri mutlaka vardır. ya da olacaktır.

eğer kelseniz sevgilinizin kafanızı okşaması daha etkili olacaktır. aynada daha parlak görünür, gecelerin aranan adamı olabilirsiniz. olgunluğun kellere yakıştığı hakkında da uzun düşüncelerim var.

kellere bakın. çoğu aslında sadece kelleden ibarettir. zekadan...
`
kel ve karizmatik` opsiyonundan da faydalanabilirsiniz.

kel insanlara bakın. çoğu kıskançtır. sahiplenicidir. egoları tavandır. saç kremine para vermezler. onun yerine size waffle ısmarlayabilirler.

sonuç olarak bunlar birer tespitten ibarettir.
maden olan dağda ot bitmez gibi yalanlara kendini inandırmaktır.
Kıçtan uydurulan elementtir. Kendimden biliyorum aq.
(bkz: keller her götü eller)
şampuandan tasarruf etmek de bu getiriler arasında yer alır.
"biz bu saçları senin gibi şerefsizleri adam ederken döktük." gibi laflarla karşısındakini etkisiz hale getirme potansiyeli olan insanlardır.
saç kurutma derdi olmaması.

erkeklerde küpe, geniş omuz ve gömlek ile tamamlandığında çekicilik katması.

tarak temizleme sorunu olmaması.

berber masrafı yaratmaması.
(bkz: karizma)
(bkz: es es azmi)
iki-üç sene içerisinde öğreneceğim getiriler.
en büyük getirisi zaman olsa gerek.saç tarama derdi yok kurutma derdi yok.zamandan tasarruf.eee daha ne olsun?
SAÇIM BOZULDU DERDiN OLMUYOR ÖNCELiKLE, SONRASINDA KEPEK SORUNUNUZ DA KÖKTEN ÇÖZÜLMÜŞ OLUYOR.