bugün

vahşetliktir.
orrrrussspu cocukluugudur . serefsızlık kanına ıslemıs .
akşam akşam bildiğim tüm küfürleri zikir ettiren konu başlığıdır. allah sizin gibileri bildiği gibi yapsın.
Arkadaşımın kedisi devamlı koşarak koltuktan pencere pervazına atlar ve 6. Kattan Mahalleyi kolaçan ederdi, Birgün yine aynı yere atladı ve duramadı hıyar, koştuk aşağı baktık çimenlere düşmüş çizik bile yok hayvanda, o yüzden hiçbir şey olmaz ama atmayın gene de.
bildigim kadariyla kedinin kendini degelemesi icin belli bi metreye ulasmasi lazimdir.
görsel
Beyninin Yüzde onunu bile kullanmaya aciz ellerden korusun zavallı hayvanları Rabbim..
Orospu çocuğu eylemi.
onu abim yapardı ama evin terasından atardı. manyaktı. ama ben daha bi duygusal durumdaydım aldatılmıştım.

kedi ölmemeliydi ama iş işten geçmişti.

izlediğim tom ve jerry tarzı kedili cizgifilmlerden çevredekilerin ağzında dolaştığı ve bilinç altımıza yerleşen 9 canlı muhabbetini denedim daha 3-5 aylık kediyi 9 kere falan yere serbest düşüş bıraktım yani 1-1.5metreden. her attığımda kontrol ediyordum durum ne diye. heralde 5. veya 6da öldü. ben garanti olsun diye 10'a tamamladım canı hakkı kalmasın * .çocuğum napayım o sırada etrafımda kimse de yoktu beni engelleyecek. neyse öldüğünün kanaatine vardıktan sonra ne yapacağım bununla delilleri ortadan kaldırmam gerekiyordu. çatıya fırlattım gitti. ben unuttum kediyi çocuğum daha. 2-3 gün sonra ev ahalisinin rahatsızlığını işittim bu koku ne nerden geliyor gibi. jeton düştü. merdiven dayadım çıktım çatıya. tabi yaz tatilinde oluyor bu olaylar. kedi pişmiş sıcaktan. bildiğin eti butu falan pişmiş. şöyle bi kulağından tutup aşağı atayım dedim kulağı elimde kaldı. dedim sıçtık nasıl tutacam bunu parçalanmadan. bir bez aldım tuttum sardım çöplüğe attım atarken dağıldı lego gibi.

üzgünüm kedicik çocuktum bilmiyordum.

şimdi istisnasız ne zaman kedi görsem tipi şekli temizliği önemsiz değil el uzatır severim. alırım oynarım.
bu eylemi gerçekleştirenlerin, test etmek adına annelerinin telefonlarına da bakmaları gerekir, bakalım gerçekten orospu çocuğu mu, değil mi?
insana huzur veren eylem.
Kedi medi dinlemez haddini aşarsa haddini bildiririz.
Artık kesin eminim, bazı ruh hastalarını anaları doğurmamış, sıçmış!
Ego uğruna canilik yapmaktır. Atmak değil de bizim beşinci kattan kedimiz düşmüştü. Bahçe sınırındaki dikenli telli duvar olmasa yarasız atlatabilirmiş belki. Ya da belki o sarmaşıklı tel yara verse de yavaş düşmesini sağlayıp ölmesini engellemişti bilmiyorum. Damağı yırtılıp patisi kırılmıştı. Ameliyat ettirmiştik ve kafasında şu meşhur hunilerden biriyle takılmıştı bir süre. Biz de bir daha böyle bir şey olmasın diye beykozda bahçeli evi olan arkadaşıma vermiştik. Sanırım iyi etmişiz çünkü Bizim evde pısırık olan hayvan orada yılan yakalıyormuş. Sonra görüşemedik kendisiyle çünkü arkadaşımla aramız soğudu ama güzel kediciğin şu anda mutlu olduğuna inanmak istiyorum.