bugün

islamcılarda olmayan insan sevgisinin hayvanlara da yansımasıdır.
Satin aldigi kedisine istedigi gibi davranan insandir.
böyle başlıkları görünce sözlükte bazı başlıklarda küfür edebilme izni olması gerektiğini düşünüyorum. kıyasıya sövesim geliyor arkadaş.
Vicdan onu teget gecmis.
Anasının amına kızgın demir sokulasıca.
yok artık denilebilir.
Aynısının binlerce katının kendisine yapılmasını gerektiğini düşündüğüm insanımsı.
Ama siz bu adama orospu çocuğu dahi derseniz sizi mahkemeye verebilir. Bu da insanlardan nefret etmemin bir kere daha haklı olduğunu gösteriyor. Aferim size, yaşayın böyle.
bunu türkiyeye getirip öfkeli kalabalığın içine bırakacaksın. o kadar diyorum.
demiri ısıtıcan ama soğuk tarafını sokacan, tutup çıkarmasın diye.
ya bunu yapana insan denmesin ya da bu videoyu izlemeye bile gönlü dayanmayan bizlere.
yıllar önce bir amerikalı kadın kedisini mikrodalgaya koymuş ve ölümüne sebep olmuştu.kadın, fırının kullanma talimatında kedinizi fırına koymayın yazmıyor diyerek üreticiye dava açmış ve bir trilyon tazminat kazanmıştı.
sike sürülecek kadar akla sahip olmayan döl israfıdır. Aynı azap ile cehennemde kat kat hesabı sorulacaktır.
Aynı zamanda sözlükteki vicdandan yoksun, değersiz, barzo ve sözüm ona hümanist yazarlarıda ifşa etmiştir. ''satin aldigi kedisine istedigi gibi davranan insandir.''
inşallah öbür tarafta cehennemde de yaptıklarının aynısı kendi başına gelir. günahsız kediden ne istedin orospu çocuğu!!
tırnaklarının ve dişlerinin kerpetenle sökülmesi, bazı parmaklarının ve kulaklarının kör bıçakla kesilmesi, aşil tendonunun kesilip "hadi şimdi kaç orospunun evladı!" denilmesi gereken canlıdır.

http://www.liveleak.com/view?i=3ad_1384187551

içimdeki sadisti uyandırdı pezevenk.
ama benim amacım zevk almak değil haberiniz ola.
videosu dahi izlenemeyecek durumdur. allahın en üstün varlık olarak yarattığı insanın ebu leheb seviyesine inmesi yazıktır.
beyni olduğundan süphe duydugum insan tarzı.
bir kedi ancak bu kadar sempatik olabilir. bakınız çocuktan bahsetmiyorum. keza bahsettiğim sıfat insanlara aittir. bir kedi ve bir hayvanın videosudur.
Şerefsizin alasıdır. Sorsan müslümandır. işte bu şekil ben müslümanım diyenden korkacaksın. Hem sapıklar hem vicdansızlar.
su katılmamış orosbu çocuğudur!
tamam kedi sevimsiz ,nankör bir hayvandır ama bu kadar da olmaz ya çüşş!
orosbu çocuğudur açık ve net.
eziktir. küçükken başına çok kötü şeyler gelmiştir. topunun kaç kere inşaata kaçtığını kendisi bile bilmemektedir. kimse bunu sevmemiştir. kendisini kediyle köpekle tatmin etmektedir.(her konuda) inşallah yaşlanınca en hafif hastalığı prostat olur.
o nasıl bir fantezi caniliktir.
kedinin öldüğü görülmemektedir. sadece sıcaktan kaçmaya çabalamaktadır inşallah öldürülmemiştir.
insan hitlere gerçekten hak veriyor. böylelerini fırınlarda yakmalı.
O kişiye hayvan diye hitap etmek hayvanlara hakaret olur.