bugün

Hayvan gibi depar atmasına sebeptir. Bir sefer yapmıştım, 4 ayak üstüne düşüp at gibi koştu hayvan oğlu hayvan.
caniliktir.
Kesinin kicina tekme atmaktan iyidir.
Yapmamamız gerekendir. Yazık yahu. Ama ölmez, net.
5. Kattan düşen bir kedi o kadar yükseklikte çoktan vücut pozisyonunu bulur. Yere düştüğünde çoktan dört ayak üzerine inecek şekilde pozisyon almıştır. O yüzden çarpmanın bütün yükü ayaklara düşer. Ekstremite kemiklerinde kırıklar olabilir, o da en kötü ihtimalle. Kafa çarpmanın etkisiyle kontrolünü kaybedeceği için yere çarpabilir, alt çene kırılmayla kalmaz yamulabilir, kedi ağız hareketini kontrol edemez. Bacaklar vücut ağırlığını taşıyamazsa gövde zemine çarpar, kanlı idrar yapar, dışkısını kaçırır, kanamalı kusar. iç organlar hasar alabilir ama ölüm hemen şekillenmez.

Yani hemen öldüremezsiniz ama büyük ölçüde zarar verirsiniz. Kedinin gözlerine biraz dikkatli bakarsan "bana yardım et bakışını" görürsün.

Kısacası, öldüremeyeceksen atma. Senin 1 saniyelik zevkin seni tatmin eder ama kediye ağır gelir. Kediyi arada bırakma.
Karşı dairede ki kadının kedisi düştü ve öldü. 4 tane ayağına güvenip denememek en mantıklısı herhalde.