bugün

evde beslenen kediciği sevmek isterken ele, yüze tırnak yemek olarak tanımlanabilecek olay...
çok yanlış davranıştır, göz ardı edilemez. ninja eğitimi alanlardan mutlaka korkulmalıdır.

(bkz: kediler serefsizdir)
sizin onu evinize misafir ettiğinizi değil, onun evinde misafir olduğunuzu unutmadığınız ve saygıda kusur etmediğiniz sürece yaşamayacağınız olay...
posta koyan kedi bıyıklı kedidir, elinde tesbih vardır, kasımpaşalıdır bence, tasma taktırmaz ama sürekli taktığı bir zincir vardır boynunda, kolsuz atletle takılır yazları, kışları kadife ceket giyer, kirli sakalla gezer, miskindir, tembeldir, hafiften şişmandır, dişlerini fırçalamasada beyaz kalır dişleri, farelerden nefret etmez, fareleri sevmez, farelerle bir alıp vermeediği yoktur, emir cümlesiyle seslenirseniz sert tepki alırsınız...
işte sahibine posta koyması muhtemel kedinin özellikleri, sırf uzak kalın diye yazdım, daha sonra aman ben bilmedim demeyin.
kedi kişilikli bir hayvandır bu nedenle fazla yüz göz olma durumunda verir tepkisini. o istediği sürece sevebilir, o izin verdiği sürece yoğurabilirsiniz. Tıpkı sen gibi, tıpkı ben gibi.. Ama istiyosun ki naparsan yap ıslak gözlerle ve gülen bir suratla baksın sana.. o vakit, git bir köpek al, ya da bir sevgili edin kendine..
yanınızda sevgilinizle görünce yaptığı olaydır. burnu kupkuru olur,kucağınıza gelmez.