bugün

ne yalan söyleyeyim, kedisever biri olarak başlıkta yazılanlar beni tarifsiz bir eleme, derin bir ızdıraba sevk etti. alındım, zorruma gitti. gözlerim doldu resmen!

kedi, yer küreyi bizimle paylaşan, bence mucizelerle dolu bir hayvandır. dostumuzdur, ev arkadaşımızdır. karnını doyurmakla, bize sonsuz sevgi besleyendir. ben de karıncayı dahi incitmeyen bir adam olarak kedileri çok severim.

ama burada yazılanlara bakıyorum da içim parçalandı. yok kedi sevenler gizliymiş de, vay efendim nihat topmuş da, nihat kimseyi yalayamazmış da... ayıp be ayıp! bunları okuyup alınabilecek insanlar olduğunu hiç düşünemiyor musunuz arkadaşlar? yazıklar olsun yahu!
kediler adına zararı dokunacak başlıktır. ulan saçmalamasanıza. tam tersini söyleyin de millet kedi sevsin be. yok bilimsel olarak kanıtlanmış da bilmem ne... sıçıyorsunuz bari sıvamayın. hadi sıvadınız bari tüy dikmeyin. gödelekler ya.
Söz konusu olmayan durumdur. Çocukluğunda kedileri çok sevdiğini bildiğim arkadaşlarım var hepsi de şuanda çok delikanlı adamlar. Bir kedi sevmesiyle yada sevmemesiyle erkeklik ölçülseydi hoho...