bugün

Söz konusu olmayan durumdur. Çocukluğunda kedileri çok sevdiğini bildiğim arkadaşlarım var hepsi de şuanda çok delikanlı adamlar. Bir kedi sevmesiyle yada sevmemesiyle erkeklik ölçülseydi hoho...
kediler adına zararı dokunacak başlıktır. ulan saçmalamasanıza. tam tersini söyleyin de millet kedi sevsin be. yok bilimsel olarak kanıtlanmış da bilmem ne... sıçıyorsunuz bari sıvamayın. hadi sıvadınız bari tüy dikmeyin. gödelekler ya.
ne yalan söyleyeyim, kedisever biri olarak başlıkta yazılanlar beni tarifsiz bir eleme, derin bir ızdıraba sevk etti. alındım, zorruma gitti. gözlerim doldu resmen!

kedi, yer küreyi bizimle paylaşan, bence mucizelerle dolu bir hayvandır. dostumuzdur, ev arkadaşımızdır. karnını doyurmakla, bize sonsuz sevgi besleyendir. ben de karıncayı dahi incitmeyen bir adam olarak kedileri çok severim.

ama burada yazılanlara bakıyorum da içim parçalandı. yok kedi sevenler gizliymiş de, vay efendim nihat topmuş da, nihat kimseyi yalayamazmış da... ayıp be ayıp! bunları okuyup alınabilecek insanlar olduğunu hiç düşünemiyor musunuz arkadaşlar? yazıklar olsun yahu!
köpek seven erkek de gizli ajan mı oluyor diye akıllaran getiren önermedir.
gizli gay ne la. federal gay bürosu tarafından undercover görevdeymiş gibi.
gizli gay olması muhtemel yazarın savunduğu düşüncedir. adı üstünde gizli gay. o zaman nasıl kedileri seven erkeklerin gizli gay olduğunu söylüyosun?

(bkz: kendini rezil eden troll yazarlar)
kedi sevmemek bir erkeklik belirtisi ise ve ben de kediden nefret eden bir kız isem, bi dakka?
bu mantıkla, peygamberin de bu kategoriye girdiği varsayılabilir.
gizli gaylerin kabullenmekte zorluk çektiği gerçektir. evet.
Saçmalıktan başka bir şey değil. Kedi seven gay değil hayvan severdir.
(bkz: genelleme yapanların kedi sevmesi)
kadınına sevgi saygı gösteren erkeğin ''light'' olmasıyla aynı yönlü seyreden böyle bir varsayımda bulunan zihniyetin...gündüz yoldan geçen travestiye sövmesiyle akşam karanlığında onu arabasına alan ekipten olması çok yüksek bir ihtimaldir..
o zaman köpek seven kızda gizli lezbiyen mi?
bugün bir yaşıma daha girdim, sözlüğe göre gay olduğumu öğrendim. hacı ama ben köpekleri de çok seviyorum. acaba kurtarır mıyım hiç değilse bir biseksüel falan yapsaydın. yok mu şimdi şansımız.. aslında balıkları da çok seviyorum ama onu hiç söylemeyeyim allah muhafaza bu sefer de transeksüel yaparlar. neyse tamam ben sustum.
Kedileri cinsel canlı olarak yorumlayan abaza kişi soylemidir. Ergendir. Çükü yeni yeni kalkmaya başlamıştır. O da garibim Kedilere sarar. Kedi sevenler tarafından iyi bir sikilmesi gerekir ki, gay olup olmadıklarını iyice anlasin.
(bkz: biri siksin la şunu)
bunu söyleyene gaymak lazımdır.
yalan dünyada çağatayın basın açıklamasında cevapladığı konudur.

--spoiler--
ilaaahi komeeeedyaaaaa
--spoiler--
deli saçması bir iddiadır.

kedi sevgisi ile gaylik arasında nasıl bir mantık kurulduğu da, ayrıca merak konusudur.
kedi düşmanı kişilerin yaptığı saldır saçma beyanattır.
ayrıca hayvansever olmanın cinsiyeti yoktur.
psikolojide yansıtma diye bir kavram var, duymuşsunuzdur, işte bu iddiada bulunanların bu kavramla yakın ilişkisi olduğu kanaatindeyim.

tanım:safsata.
karakter ve cinsel eğilim analizinde son noktadır.
doğru, intikam duygusuyla yanıp tutuşan yağız bir atı sevmelidir ki arayıp dursun kediyi.

(bkz: kedi canını senin)
Demek ki bütün satanist erkekler gaydır.
saçmalıktır bu ya. kedi seven erkekler tatlıdır.
bu genellemiyi yapanı da duduklemişlerdir.
güncel Önemli Başlıklar