bugün

2 tane şerefsizin yaptığını bir şehre mal etmek haksızlık olur. böylelerinin elini ayağını kesecekesin.
üniversiteli öğrenciler diyor efendim haberde. yüklediğiniz haberleri okumuyormusunuz.
memleketinde üniversite okuyan kaç tane öğrenci varki!
hemen izmire, kemalistlere, solculara bok atın.

bunun dışında yapılan orospu çocukluğundan başka birşey değildir. kimbilir nereli pezevenkler.
bunların birkaçının kafasını ezip ibret olsun diye youtube'a yükleyeceksin...
iğrenç mahluklar.

edit: hasta kedi için bir kutu içerisinde yer yapıldığı belirtmek isterim.
hangi dükkan sahibi bunu yapıyor söylesenize!

edit: ulan ne kadar şerefsiz varmış meğer, hayvan düşmanı.
asıl bu ifadeyi benimsemiş bireyler önyargılarının etkisiyle birer izmirli katilleridir. gel de bozma ağzını. şimdi de bütün izmirliler kedi katili oldu amk. o değil bir de üniversite öğrencileri diyormuş nereli olduğu da belli değil piçlerin. o karaburun var ya o karaburun...

(bkz: #17387721)
izmirle ne alakasi var, bu o.c lari dunyanin her yerinde. ama adalet sistemi bu o.c larini kollar nitelikte olunca kimden korkacaklar. toplumun boylelerini linc etmesi gerekirdi. maasimiza yapilan 0,0001 lik dusuk zamlarda sokaklara dokulmesini bilirizde boyle o.c larina 10 15 kisi sopalarla tek saglam kemigi kalmayana dek protesto etmeyi dusunmeyiz. yapalim bunu bi kac tanesine bak bakalim kimse cesaret ediyomu bi daha.
hayır anlamadığım bu işe neden siyaseti katarsın be arkadaşım. iki tane aptal kedi katletmiş diye izmir kedi katili mi olur. Saçmalamayın! Sırf solculara laf atmak için bir başlık atmışsın ortaya. Hatta burada kediler 2. Planda kalmış.
muhtemelen bizim bir alt sokakta oturan katiller. izmirli olmayabilirler zira çok öğrenci var bu muhitte. ben karşı komşudan şüpheleniyorum bir acayipler zaten.
tecavüzcü samsunlular kadar tehlikeli değillerdir.
(bkz: samsun dan gelen tecavüz haberleri)
bu olayı koca şehre mal etmek haksızlık olabilir fakat yapılan düpedüz yavşaklıktır. hatta iyice şahsileştirmek gerekirse tam anlamı, (bkz: orospu çocuğu)