bugün

özellikle sırt bölgesi için geçerlidir. bir yer kaşınıyordur, ama tam olarak hangi noktadır bir türlü bulamazsınız. bütün sırtınızı tırmalarsınız.
kaşınan yer bacak arasındaysa vay halinize.
berbat bir durum. yarım saattir bacağımı tırmalıyorum hala neresi kaşınıyor bulamadım.
kaşınan yere yetişememekten sonra ki en büyük ızdırap.
Genelde o sırtta olur. Kürek kemiğinin oralarda bir yerde. Anlatırken bile bulamadım yuh artık. *
omuz, bel ve sırt bölgesi ise muhtemelen saç vardır. sırttan çeker alır ve rahata erersiniz.
değilse bütün vücut tımar edilir.
O yeri bulduğunda evet evet tam orası devam et ohhh yeeaahh biraz daha hızlı kaşı.
Bazen boğaz çevresinde olur bu. Sanki içi kasiniyomus gibi.
taşakta da olan durum.kızlar anlayamaz ne yazık ki.zuhahaha kırk yılın başı taşaklarım olması beni üstün kıldı.
isviçreli bilim insanlarının el atması gereken bir fenomen.
Deminden beri boğazsak olmuş inek gibi sırtımı oraya buraya sürtüp duruyorum. Meğerse dirseğim kaşıyormuş.
bi kaşınan yere ulaşamamak değildir. Ne kadar aciz, yalnız ve gelir geçer olduğunuzu fark edersiniz (bkz: ayak tabanının kaşınması)
görsel

O zaman bu tam size göre sayın yazar. Ustelik arkadaki tekerlek sayesinde masaj özelliği de var. Vay be kaşimak hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Siz hala denemediniz mi?