bugün

türkiye'dir efendim, cennet vatanımızdır, ama kendisi gayet güzel yorumlar yapmaktadır. yorumcu dünyasına renk getirmiştir.
maalesef türkiye'dir. golf oynarken topu stüdyoya kaçmıştır ve bu vesileyle yorumculuğa ilk adımını atmıştır.
herkesin, herşey olabildiği ülkedir o efendim. maalesef türkiye'dir. kaya çilingiroğlu'na gelince futbol yorumcusu olsundur, bir şansal'dan, erman'dan ne eksiği vardır. zaten ağzı olan konuşmaktadır, oda konuşsundur.
sinan engin'in de futbol yorumcusu olarak kafa siktiği memlekettir.
papua yeni ginedir.
aynı zamanda sanatçısı hülya avşar akili hülya koçyiğit vekili kamer genç olan ülkedir çünkü burası türkiyedir...
yorum yaptığı programda en objektif yorumu yapan kendisidir. yürüyedursundur.
kahvedeki insanlar bile gayet profesyonelce yorum yapabilirken kaya çilingiroğlu neden yapamasınkidir.
aynı zamanda ömür gediğin sinema eleştirmeni olduğu ülkedir.
rasim ozan kütahyalı'nın futbol yorumcusu olduğu ülkeyle aynıdır.
futbol yorumcularının %90'ının çer çöp olduğu ülkedir.
Niye oyle diye sorulmasinin sacma oldugu ulkedir.

Bu kadar gerizekalinin oldugu camiada zaman zaman tarafli olsa da gayet zekice, okumus kafayla yorumlar yapiyor adam.

Gokmen ozdenak'la yanyana kondugunda hangisi futbolcu eskisi, hangisi futboldan alakasiz olmasi gereken bir kisilik diye sor bi ingiliz'e yarim saat dinletip, adam ben gokmen ne dedi onu bile anlamadim tam ama kaya top oynamistir falan der.

Hee kaya cilingiroglu genel itibariyle halka uzak adamdir, halkin sevgilisi pozisyonuna falan istese de gelemez halkin dogasi bakimindan, o baska.

Ama ekmegi bu ise bagli olmadigindan kimse gucenir mi alinir mi demeden, kimsenin hatrina da ihtiyaci olmadigindan kutur kutur yorumunu yapar.
Ercan saatçi'nin türkiyenin en çok satılan gazetesinde spor müdürü olduğu ülkeyle buyuk benzelikler gosterir.
kaya çilingiroğlunun spor yorumcusu olduğu ülkeden her şey beklenebilir.
irem derici gibi şarkımcımsı birinin kliplerinin 90 milyon kez tıklandığı ülkedir.
hakan şükür'ün milletvekili olduğu ülkeyle benzerlikler taşır.
En sevdiğimdir, muz cumhuriyeti.
Hadisenin müzik jürisi olduğu ülkedir efendim. Evet.
acun un tv kanalı sahibi olduğu ülkedir.
Hülya avşar ın siyaset yorumcusu olduğu ülkedir.

Şu saray şu şekil dikilir bu saray bu şekil. Herkesin sarayına hiçkimse karışamaz !
akp'nin de iktidar olduğu ülke.
(img:#550171)
bos beles yorumcularin yaninda gayet duzgun olan bir durumdur.
cumhurbaşkanının bir siyasi parti için oy istediği ülkedir.