bugün

kavga edenleri ayırırken, ölme,dayak yeme, yaralanma, cüzdan çaldırma gibi olaylarla karşılaşmamak için çok dikkatli olmak gerekir.

kavgada bıçak,silah varsa uzak durun. 2 den çok kişi kavga ediyorsa, dayak yiyebilirsiniz. kavga edenden çok kişi ile ayırmak gerekir.
ağızlarından çıkan salyalara karşı tedbirli olmak gerekir yoksa dayak yiyenden beter olunabilir.
tarafları sakinleştirmek adına ikisinin de suyuna giderken önceliğin hangi tarafa verileceğini iyi tahlil etmek. zira daha agresif tarafı ikinci plana atmışsanız o, diğer tarafa hak verdiğinizi düşüneceğinden siz onun nabzının şerbetini vermeden arada kaynayabilirsiniz.
dayak yiyeni değil dayak atanı tutmak en önemlisidir, yazık adam yeteri akdar yemiş bir de tutup akrşı tarafın ekmeğine yağ sürmeyin.
her ikisinede vurun, zira ben öyle yapıyorum.

- laan ayrılsanıza oçlar ( bunu derken ikisine birden tekme tokat dalıyom )

insan hem stres atıyor, hem de kavgayı ayırmamının verdiği mutlulukta nirvanaya ulaştırıyor. hümanistim ki ben

bikeresinde gözüm morardı hiç unutmam. o yüzden bulaşmayın, yesinler birbirlerini
sihirli cümleyi kullanmalısınız, ''ayıp yaa! koca koca adamlarsınız...''

+ hassiktirrr... niye daha önce düşünemedik?
- kafamızı sikeyim... yürü gidip bişeyler içelim.
muhtemelen biri arkadaşınızdır ve ayırmaya çalışorken diğerine bi iki tane vurursunuz sonra ayırma süsü verirsiniz yada şöyledir arkadaşınızla beraber döversiniz.