bugün

dizi biterse yeteneksiz oyuncularının pekçok diziye dağılacakları, zırt pırt karşımıza çıkacakları durumdur.
mucize olur. zira efe ölüp ölüp diriliyor.
final bölümünde "ne uğraşıyoz amk dönüşümlü seksle. direkt gruba girelim hacı" gibi bir muhabbet bekliyorum. zira dizinin başından beri her arkadaş her arkadaşını elden geçiriyor sırayla.
güzel bir rüyadır.
türk halkına yaprak dökümünün nihayet bitmesi şokunu yaşattıktan sonra birde kavak yelleri şoku yaşatmak isteyen insanların aklından geçen müstakbel bir sonun ön fikridir. * *
yıllar önce gerçekleştiğini düşündüğüm şey idi. "dawson creek çakması hahaha" diyip şöyle bir izlemiştik çoook eski bir geçmişte. sonra bi gün tv'de yine karşıma çıktı. hala aynı replikler aynı olaylar var gibi geldi. tekrar bölümü de değilmiş sessiz sedasız devam ediyormuş dizi. inadına ne zaman bitecek diye izleyenler de var sanırım. çok fena sakata gelmiş olmalılar zira dizi bitmiyor. *
bence bitmez o efe arabayla uçurumdan uçtu yine birşey olmadı tekrar ayağa kalkar bence.
- hadi beyler bitiriyoruz son sahne.
+ ama ben atakan'la yattığımı hatırlamıyorum böyle bitemez ki.
- aslı haklı beyler bi 5 bölüm daha çekmemiz lazım.

böyle böyle gider bu.
sözlük yazarlarının ütopyasıdır.
kavak yelleri -grup indirimi- olarak devam edecektir.
ne yapacak ki şimdi izleyen gavatlar yelsiz?
kavak yelleri bittikten sonra aynı kadro ile mature yelleri dizisi olarak devam edecekmiş.konusu basına sızdırılmamaya çalışılıyor ama benim tanıdığım bir arkadaşım bana sızdırdı.

45 yaşına gelen aslı 31.sevgilisinden sonra artık efe'yi unuttuğuna karar vermiş, pürpürüm gibi olan güven ile hayat kurmaya kendini adamıştır.doktor olarak deva-bul sağlık ocağında çalışmaktadır.güven ise kalp cihazlarını yurtdışından getirip millete çakmaktadır.

deniz ile mine aşırı derecede seks yapmaktan cayır cayır yanarak bünyelerine zarar vermekten 34 yıl hapse mahkum olmuşlardır. onları hapisten çıkarmayı kafaya koyan güven ile 1.sezon başlayacaktır. güven'in tabiki biricik yardımcısı "biricik" başrole gelecekmiş.

atakan ile su 44.çocukları olduktan sonra yeter amına koyayım deyip çocuk yapmayı bırakmışlardır. atakan'ın şu anda çiğ köfte salonu vardır.

garibim halil ise sadece 3 bölüm gözükecekmiş. ilk 2 bölümde bir kıza aşık olacakmış.3.bölümde reddedilecekmiş, ve aşırı derecede elizabeth'den dolayı kalp krizinden ölcekmiş. ah ya.
hayaldi gerçek oldu

demek için bekliyoruz *
yıllardır bekleyen şampanyayı açma nedenim.