bugün

internette, radyoda. televizyonda, gazete hemen hemen her yerde karşımıza çıkan medya trendi. hele ki katil genç bir insan, kurban anne, sevgili v.s olunca kaçınılmaz olan durum. tabi ki bu karşımıza çıkan şeyleri onaylıyor filan değilim saçmalamayın. sadece bu durumu komik buluyorum ve bunu da dile getirmek istedim...

ülkemize özgün bir çok şey vardır. insanların hayat felsefelerini eleştirmek, saygı göstermemek te bu özgünlük listesinin başında gelen şeylerden biridir. bir dönem çıkagelen satanizm akımının getirdikleri zaten halen ortada. Eğer biraz siyah seviyorsanız, rock veyahult metal müzik ile birazcık ilgilendiğinizi sembolize ediyorsanız, saçlarınız uzun, kulağınız ya da çene, dil, dudak herhangi bir aksesuar a sahipse. hele ki saçlarınız bonus kafaysa.yolda yürümek bir işkenceye dönüşebilir.

her 10 kişiden 8 inin sizi süzmesi, hehe şekilinde gülmesi bazen hayatı çekilmez yapabilir. Zaten buna yenilenler saçlarını kestirir, kendisini daha çok toplumun içine sıradan rengine bürünerek gizler. yenilmeyenler de yollarını çoktan belirlemişlerdir. ama yine de bu olay insana daral getirir.

işte günümüz Türkiye'sinin yeri gelince laik, radikal olan medyası da işine gelince bir şekilde katil olmuş genç insanları da yeri gelince alakasız ve bağnaz bir şekilde satanizm denilen damgayı basarak bu saçmalığı tekrar piyasaya ısıtıp satıyor. bu durum öylesine bir hal aldı ki nerede 21 yaş ve altı katil insanlara alakasız bir şekilde satanist damgası yapıştırılıveriyor. bu düpe düz bir trend şeklini aldı.

şu kız arkadaşının kafasını kesen adam! a satanist dediler. ardından 11 yaşında annesinin kafasına tek kurşun sıkarak öldüren kız a satanist dediler. tamam hadi satanistlerdir. 11 yaşındaki çocuk defalarca aine katılmıştır. o kundura style eleman defalarca kedi kesmiştir ama sen bunları nereden biliyorsun be kardeşim. zaten gençler bu ülkeden nefret etme raddesine gelmişken neden böylesine denyoluk yapıyosun lan!!!?

şimdi bitiriyorum yazımı. son olarak eklemek istediklerimi de yazıyim

ya bu medya bazen söylenildiği gibi radikal değil. ya da radikallik temellerini bir kaç ölçü fazla reyting uğruna siktir edebiliyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar