bugün

(bkz: gözleri kasık şeklinde burkuk surat)

ışıklı liderimiz, istanbul şeysinin seçim sıloganını etek tıraşı olurkene kasık bölgesine yazma girişimidir nonoşlar. mamafih başarısızlıklan sonuşlanmıştır. en büyük hayelimdi halbuse. etek tıraşı olurkene aklıma geliyordu heb.

"lan acaba kılları her şey çok güzel olucak şeklinde kessem nası olur" diye düşünüp, kafa yoruyordum. saş tıraşı olurkene enselerine "akepe" yazdıran yaboz akepelilere nisbet edercesine. ama dediyim gibi olmadı, yazamadım.

kasık bölgem çok elverişliydi aslında zira kıllarım çok gürdür benim. geçen karar verdim üş yıl aradan sonra tekrar etek tıraşı olmayı kafama koydum. duygusallaştım da tabi. kıllarımı örük yapmıştım da geçen sene.

kesmeye vijdanım el vermedi ilkten. ama sonra akepe nefretim ağır bastı ve kararımı verdim, örükleri açıp kasığıma her şey çok güzel olucak yazıcaktım ama sonuş büyük bi fiyasko oldu nonoşlar.

cümle sığmadı kasık bölgeme, "her şey ço" yazabildim sadecene. o da yarım yamalak, sey in y sinin kuyruğu tam olmadı. sanki "her şev ço" yazmış gibi duruyo. boy aynasının karşısındayım şu an.

usta bi kaaför lazım sanırım, usturaylan "güzelce her şey çok güzel olucak" yazabilecek. gerçi kaaför de bulsak işe yaramaz zira kıllarım gitti, kestim heb, şimdi işin yoksa en az 6 ay bekle ki kirli sakal olsun kasıklar.

allaam nedir bu başıma gelenler ayol, nerde bi talisizlik var geliyo beni buluyo. sırf güzel, mütiş, çekici, antipatik bi izmir güzeliyim diye gelmeyen kalmadı başıma. bıktım artıkın yoruldum ayol, yoruldum, y o r u l d u m! hofff!
yattığı er kişiyi daha azgın hale sokacak yazıdır. ben böyle yazılı bi bacak görsem 8 posta atarım evet..