bugün

Rus slav kadinlarinin özellikle kasli erkeklerden hoslanmadiklari gercegi.
yabancılardan gelen çeşitli şeylerin ülkemizde bokunun çıktığının göstergesidir.bide gerim gerim yürüyen insanlar daha da iticidir.
Steroid ignesiyle 15 dk antremanla içi bos kas kutlesi kazanan kari gibi erkektir bide mavi gözlu sarisinsa 10 postalik sikilmeliktir kasli erkek hantalligi sembolize eden cirkin bir görüntü temsil eden kisidir.
Kaslı değilim ama şunu söyleyebilirim; spor hayatın her alanında gerek hormonel gerek fiziksel gereske motivasyonel açıdan yararlı, nadir aktivitelerinden biridir.
kadın kas sevmese bile özgüvene bakacağından, ki özgüvenin kaynağı spordur dolayısıyla yine kaslı olanı seçmesi kaçınılamaz bir gerçek.
dipnot: mavi haplılar gelmeden.
edit: bu arada nargile ile gerilerek yürümeyi ben de bağdaştıramadım.
Rus slav kuzey avrupa ulkeleri kadinlari esmer uzun boylu zayif seciyo spor yapinca özguvenlimi olunnmaz esmerlik insanin özguvenini arttirir peh jdjd bu durumda kasin önemi yok ve kas=tipsizliktir.
Özguvenle kasli olmanin yada soor yapamanin dogru orantili bir iliskide olmadigi gercek em herkes kendine güvenebilir bu normal bisey spor yapmakla özguven kazanilmiyo.
Kaslı erkeklerle bodyci ve gereğinden fazla şişmiş erkekleri karıştıran zat iddiasıdır.

Atletik olmak ayrı, kaslı şişme olma ayrı. Gym e giderseniz, kollarınız bacaklarınızdan kalın olur ve gerçekten bilin isterim ki dünyadaki kadınların çoğu normalin üstündeki bu yapay vücudları sevmiyor ama (bkz: brad pitt in fight club taki hali) gibi atletik ve şişmeden yapılan vücudu ise aşırı çekici buluyor.

Karın kaslarınız olsun ama incelmeyin. Kollarınız biraz gelişsin ama gövdenizi gölgelercesine şişmesin. Omuzlarınız olsun ama ensenizi kapatmasın.

Her şey bunda gizli. Gyme başlayanların en büyük hatası nerede duracaklarını bilmemeleridir.

Ben şahsen (bkz: freeletics) yapıyorum ve idealim de şişmeden brad pitt in o filmdeki haline yakın bi vücuda sahip olmak. Kıyafetle biraz belli olan ama havuza denize girerken soyununca vaay dedirten tarzı bir vücud.

Ve dünyanın neresine gidersen , kas itici değildir. Fazlası iticidir.
neyseki türkiye de, rus slav kızlarının yerine sosyal mecralarda kız olduğunu belli etmeye hayatını adamış ilgi açları mevcut. çok şükür.
Göbeğinde ki ve g.tündeki kasların omuz göğüs kol ve diğer kaşlarından büyük olan adamların açtığı, altında da kendine benzer adamların onu destekledikleri başlık.
Harbiden kedi ulaşamadığı ciğere murdar dediğini bir kez daha gördük.
Bu düşünce de ki bir bayana kaslı fit bir erkek asılsa varya ayak üstü verir ama burda gelir itici der.
biz göbekli erkekler çok şekilde kullanılabiliriz.
Brad pittin o dedigin filmdeki fotograflarina baktim adam baya zayif yani steroid kullanip şismeyebilir ama adam baya zayif duryo belliki hic antreman bile yapmamiş bu adama kasli diyosan sana pes diyorum.
kaslı erkekler güzel iter, ne de olsa press idmanı yapmaya alışkınız. aynı zamanda cekiciyiz de pull idmanları sağ olsun.
benim biceps idmanında girdiğim ağırlık kadar vücut kütlesi olan insanların bıdı bıdı konuşması garip geliyor.
iticilik artan kas miktarı ile doğru orantılıdır.
ter akitmadanda kas yapilyo hele kas önemsizdir n bak rusyada slavlarda moda esmer ten yani orada esmerin sözü geciyo ayriyeten para biriktirebilirsem plaja gitcem ve bu dediklerimin aynisini onlar tekrar söyleyecek yani ben ruslara slavlara neden hoslaniyosunuz diye sordugumda onlar esmer uzun boylu zayif diycek daha önceden hep böyle dediler gene böyle derler.