bugün

cumartesi ve pazar sabahları tatlı suratlı, düz karınlı, düzgün fizikli kızların gerçekleştirdiği aktivite. hem de arada sırada espri yapıp güldürüyorlar, başka kimle çıksınlar ki ? yani...
ister yüksek ıq'ya, ister Yunan heykelleri gibi vücuda sahip olsun hiç bir zaman keşke demeyeceğim bir olaydır. Karakteri oturmuş, iyi kalpli olsun da ben kendim hazırlar ellerimle de yediririm.
--spoiler--
karakteri oturmuş, iyi kalpli olsun da ben kendim hazırlar ellerimle de yediririm.
--spoiler--

işte ben de bunu göremiyorum. hangi mekana gitsem de dışarıda yürürken dikkat etsem de kadınların yanında mutlaka iri yarı, kendilerinden uzun, az çok yakışıklı biri oluyor. zekaya ve kültüre önem veren bir kadın varsa da henüz rastlamadım. dış görünüşü ortalamanın üstünde olan erkeğe yakınlaşan kadınlar gördüm mesela ama hiçbir kadın birisiyle kültüründen ya da okuduğu kitaptan etkilenerek tanışmak istemedi. buna hiç rastlamadım.
dış görünüş ezici biçimde ilişkiyi başlatan lider unsur olduğu için güzel bir kadının asla kaçırmayacağı aktivitedir. mükemmel bir dünyada yakışıklı bir erkek güzel olmayan bir kadınla, güzel bir kadın yakışıklı olmayan bir erkekle sabah kahvaltısı yapabilirdi ama dünya mükemmel olmadığı gibi saçmalık, anlamsızlık dolu ve karanlık olduğundan gerçekleşmiyor işte.
görsel
Hayallere daldırır...