bugün

rte ye kasetle iftira atan sahtekarlar kaset yalan çıkarsa iftira attıkları için cehenneme gidecektir.
Her zamanki gibi kurmaylardan biri göt altına gidecek. Ama tayyep hırsız gibi akıl dolu cümleler kuracaklar.
asıl merak edilen kaset gerçek çıkarsa rte ciler ne yapacak olmalıdır.
yalanlamak icin yapilan aciklamaninda yalan oldugu taa amerikanyalardan aciklandi. bu is yalanin, yalaninin, yalani gibi birsey oldu ya haydi hayirlisi..
atatürklere iftira atanlardan daha iyi durm olacak atatürk'ü gönlümüzden slip, rte yi lider sananlardan cumhuriyet yıkıcılığından daha iyi olacak...
kendini müftü karısı ilan eden cehape karısında olduğu gibi olacaktır.
Doğru çıkarsa şakşakçılar ne yapacak?
Kabataş iftirasını atan rte ne yaptıysa onu yapacak.

ama iftira atan rte olunca bir şekilde yırtıyordu. mesela cami de içki içtiler iftirasını yalanlayan cami imamının sürülmesi gibi.

iftirayı aklamak kolaydır. ama rte, biz daha iyisini yaparız demekten başka bir çabası yoktur.
bir takım dangalaklarca incelenen durum, olasılık. bu kuş beyinlilere sorsan, desen ki kimin cehenneme gidip kimin gitmeyeceğini sen mi biliyorsun hey Allah'ın dingili? bu dingiller de size diyecektir ki benim dinim akparti dinidir, benim dinimde başbakana laf atan cehenneme gider. bu kadar basit.

sizin dininizi bilmiyorum, ama islam dininde kuş beyinlinin birisi istedi diye cehenneme gidilmez. ben her zaman söylüyorum, kasetler ortada. isteyen inceler, kafasına göre karar verir. montaj olduğunu ispatlıyoruz diyenlerin hepsinin iddiaları çürütüldü. bu iddialar da zaten beynini üç kuruşa satmış medya tarafından dile getirilmişti.

buradaki ergenler hatırlamaz. kpss skandalı çıktığında da bir takım gerzekler "iftira attığınız için cehennemde yanacaksınız" falan diye ötmüşlerdi. neymiş, sınavda hiç bir sıkıntı yokmuş falan. ne oldu peki şimdi? şimdi kendileri söylüyorlar bu adamlar hileyle hurdayla en iyi yerlere yerleşmişler diye. insanın beyni yoksa bir eşekten ne farkı kalır a dostlar?

sizin bir çok yalanınız çıktı ortaya. daha da niceleri çıkacak. bu millet aptal değil. hele hırsızlığa hayatta göz yummaz. henüz ak koyun kara koyun belli değil. o yüzden de hüküm verilmez şimdiden. ama genel seçimlere de zaman var daha nasılsa. o zamana kadar bu millet size de, sizin ağababalarınıza da tekmeyi basacaktır.

ebu zerr'in torunlarıyız biz. sizin gibi güce tapmayız. haktır bizim için önemli olan.