bugün

Gereken ortam için tüm hazırlıklar yapılmıştır ve duygusallığın doruk noktasındasınızdır.içten gelen bütün duygular satırlara dökülür ve büyük bir heyecanla aşk itiraf edilip mesaj karşı cinse gönderilir aradan 5 dakika geçmesine rağmen bir cevap yoktur karşı cinsin şaşırdığı düşüncesine kapılınır, 10 dakika geçer ve bekleyen tarafta her halde mesajı algıladı ve şimdi cevap yazıyor düşüncesi doğar 15 dakika geçtiğinde ise kabul etmeyecekmi sorusu akla getirilip çözümleme çabalarına girilir.
(bkz: Acaba şaka yapıyorum desem mi)Aradan yarım saat geçtiğinde telaş iyice büyür ve ne olduğuna dair hiç bir fikir yürütülemez tek çare aramaktır. Karşı cins aranır ve mahmur bir sesle ya canım uyuya kalmışım cevabıyla karşılaşılır.
(bkz: Ne oldu şimdi)
-sana bi şey söyleyeceğim
-evet canım
-ıııı
-evet söyle hadi
-öööööö
-söyle artık ya
-üüüüüü
-eee ben eve gidiyorum.
Bu itiraf için gerekli ortam avcı tarafından ayarlandıktan sonra bir şekilde konu, itiraf edileceği yani önceden düşünülmüş bölüme gelir. Aslında çok fazla beklediğini düşünen avcı panik halinde konuları birbirine karıştırınca, karşı taraf ciddiyet konusunda ikilemde kalır. Ve ne kadar ciddi olursan ol o an o ikilemin yarattığı araf da kalınır. Sonuç; itiraf edersin ama karşı taraf ciddiyetini algılamadığı için bok gibi ortada kalırsın...