bugün

muhtemelen sinir krizi geçirecek adamdır. da ben anlamyorum ayol, yani tam sevişirken, o esrarengiz ruh halindeyken nasıl birden bire cinnet geçiriyorsunuz? yahu insan sevişmeyi bitirdikten sonra çıldırır bari. ne yani? tam sevişmenin en cezbedeci noktasındayken, hani o şehvet üçgenin tepesindeyken, zar denen şeyin olmadığını görünce 'sokuyom sokuyom ganamıyo bu orospu' mu diyorsunuz?
(#15387643)
bazi kizlarda dogustan kizlik zari bulunmaz, bu demek oluyor ki kizdan kan gelmesede bakire olmasi muhtemel. kan gelmiyor demek bir insanin bakire olmadigini herzaman kanitlayamaya bilir. bazen ise gunluk hayatta kiz, gymnastik yaparken, kosarken, hatta o malum yerin ustune duserse kizlik zari gidebilir. bazen kizlik zari okadar saglamdirki birturlu yirtilmaz. doktor mudahalesi gereke bilir. arastirip yazmak baska olur tabi.
Evlenmeden once karisiyla herhangi bir cinsel birlesme gerceklestirmemis olan adamdir.
kapıda kanlı bez bekleyen taş devri insanlarına, kapıdan çıkarak nah gösterecek olan, bunun sadece karısıyla kendisini ilgilendiren bir olay olduğunu bilen bir adamdır.

edit: bu olay m.ö 35.000 yılında yaşanmıştır.
-nalan bu nedemek oluyor şimdi?
+ney nedemek oluyor cengizim..?
-sen. sen.. şeyy. hani kan gelmedidee..
+ne kanı be 30 yaşındayım ben.. ahahhahhhahh hayy allahh çokk komiksin cengiz. işte ben senin bu saf duygularını sevdiğim için evlendim..
-(vay amk.meğerse motormuş) heeh şeyy evett şaka yapmıştım zatii.. hiii.
zekidir.
bayanın bakire olmaması kadar kendisinin de bakir olmadığı andir.