bugün

(bkz: geç değil)
(bkz: abazanlık çeken insanın ırkını kurtarma hayalleri)
mağduriyet giderme düşüncesidir.. ama bi kızın ağzından "erkek olsam deli s*kerdim" duymak kadar tuhaf bi cümledir.
helak ederler yavrum seni, diye karşılık bulabilir
kadın olma ihtimali hiç olamayacağı için bol keseden atan erkektir.
perde arkasında 'nasıl olsa değilim, istediğimi söylerim, koy götüne rahvan' vardır.
(bkz: kız olsam ilk sana verirdim)
kendini hayrat kavramına adamak bu olsa gerek.ayrıca o kadar abazana can mı dayanır diye düşünmeden de edemiyorum.
göbeğine kadar yırtılmayı göze alan cesur birinin söylemi.
daha sonra bu hayır işini paraya döküp geneleve transfer olacak olan şahıs.
(bkz: abaza kadın) (bkz: mokar hastası)
abazanlar tarafından oluşturulmuş ütopik bir düşünce.
asla gerçekten bir karı gibi düşünemeyecek olan insandır.
Şu "verme" eğilimi olan erkeklerin birçoğunun kadın olma durumunda orospu olacağını garantileyen söz öbeğidir.

(bkz: kanka kız olsam sana verirdim)
'ulan ben ibneyim artık anlayın şunu da biriniz isteyin' demenin farklı bir yolu olabilir. yoksa niye kadın olmak aklından geçsin hadi hayal etti düşündü diyelim niye erkeklere vermek geçsin. zekaya bak aq
-kanka kız olsam sana verirdim valla
+madem verecen kız olmana gerek yok
bölede yaparım be kanka ver yeterki
-bi sittir git lan mayakmısın olm elleme lan amucuk
+manyak deilim kanka abazayım bi tut bak beton beton...
kendisinden pay biçerek yaptığı çok belli abazan erkek söylemi olması olası durumlardandır. *
"kız olsam ilk sana verirdim" sözlüğüylede eş anlama gelebilmektedir.
tek fark biri sadece abazanlara veriyor,diğeri sadece bir kişiye.
abazanlığın ne olduğuu bilmeyen erkektir başına neler geleceğinin haberi olsa böyle konuşamazdı.
abazanlar tarafından, "kadın olmana gerek yok biz böylede seni sikeriz" dense, ne yapacak diye merak ettirendir.
abazan ergen cümlesidir.en kısa zamanda çare bulup bu durumdan kurtulmalıdır.
abazan olsam ilk seni s*ikerdim, diye karşılık bulacak cümle.
ölümüne mokoko deyiminin gerçeğini yaşayacağından bi haber kişi söylemidir. sikilerek ölmekte herkese nasip olmaz hani.
erkek olsam önüme gelen kıza çakardım diyen karının ruh eşidir. allah bir yastıkta kocatsın bunları.