bugün

Tabii hepsi için değil ancak %90ı için gönül rahatlığıyla söyleyebileceğimiz hede. Bu insanların hiç kendilerine ait bir görüşü olmaz bu yüzden hiç eleştirilmezler adeta koyun gibidirler. Bilisiz gibi olun deniyorum tabi ama ateistsen ateistsin müslümansan müslümansın sahip çık kendine rengin neyse o ol. Hala Sözlükte yazmağı, formatı ilkokul tdk sözlüğü gibi anlayanlar var. Bunun yaş ortalamasıyla da alakası olabilir ancak okumanın öğrenmenin yorum yapmanın ister 17 yaşında olsun ister 27 akil baliğ bir insan için yaşı olmayacağını düşünüyorum.
karmasi eksi olan yazarlarin kendini teselli durumu...
Evet, büyük oranda doğrudur.
karmanın artı olması iyi bir şey değildir yüzleşmesi.
karması 906 olan bir yazar olarak ha siktir oradan demeyi uygun buluyorum.

karması eksi olan bir yazar tarafından ortaya atılan bir iddia.
Kedinin ciğere erişememesi durumudur.

(bkz: ağlama melis)
doğru bir tespit. karması artı olan yazar doğruları söyleyemez milletin istediği gibi düşünür kendi istediği gibi değil ve bu yüzden kimliğini ortaya koyamaz, orta yolu bulan bir tip olurlar. bu yüzden bir bok olmaz bu yazarlardan.
görüşünü düzgün bir uslup ve güzel bir mizah ile dile getiren gruhu kapsamayan hadedir.

sen insanların değelerini incitmeden, belli bir saygı çerçevesi içinde eleştirini yaparsan emin ol ara sıra aldığın eksiler karmanı düşürmeyecektir. ataist olup allahına, camisine sövüyorsan yada ne bileyim gereksiz buluyorsan yersin paparayı, yediğinle kalırsın.
(bkz: karma ne amk diyen çaylak)
(bkz: karmasi misyonunun farkında olmak)
(bkz: karması artı olanlar yavşaktır)
doğru olma olasılığı yüksek bir tespittir. evet.
Doğrudur eksi almaktan korkan biri gerçek hayatta da pısırığın tekidir.
(bkz: dikkatlice)
görsel
he, he ,ole tabi ne demezsun.
35 seferdir bok olan yazar beyanı.
Kesinlik arzeden gerçek. Tapu mührü vururum ben bu tespite. ister kadın yazar olsun, ister erkek yazar. Bu Karması artı olan yazarlardan bir bok olmaz. Vasıfsız işçi bunlar. Evet.
Tüm sözlük tarafından kabul edilen acı gerçektir. Bunların alayı çöp ve yalaka tipler ne yazık ki. Evet.
Kesin bir gerçektir. Bunlar, tuvalet taşı bile olacak kadar değere sahip değiller. Hepsi yalakadır. Evet.
Su götürmez gerçek. Aksi düşünülemez. Bunlardan adam olmaz.
karması eksi olan troll tayfanın kendilerini teselli etme cümlesidir.