bugün

Büyük bir hatadır. Kesin bir gerçek var ki, Karması artı olan bir yazar yalaka bir zihniyete sahip olup, artı oy almak için yazarlar. Her boka duyar kasarlar. Asla kendi fikirleri yoktur. Mal gibi başkalarının başlıkları altına gelip Yalama yıkama yaparlar.

Bu sözlükte yıllardır yazan birisi olarak, asla Karması artı olan bir yazarı adam yerine koymadım. Zaten adam da değiller. Bunları ben eşek gibi görüyorum. Ancak bir eşek kadar ciddiye alıyorum. Evet.
daha fazla ciddiye alınabilmesi için eksilenmesi gereken yazar yorumudur.

tabiki eksiledim.

edit : vursanıza lan ölmedi daha.
bir kaç kişi aralarında artı kastıkları için, bundan başka bir hüneri olmayan, ergen, yoksun, fakir ve müptezel birini ciddiye almaktır. biraz zeka kıtlığı sayılabilir. bir daha bakayım pm'lerime, karması artı olan varsa donuza alayım.
Adama bir gülme getiren şeydir. Ben bakarım, Karması artı bir yazar mı gördüm. Onun yalaka olduğunu hemen anlar ve s.ktiri çeker giderim. Çünkü bunlar Yalama olmuş tiptir. Evet.
Senin gibisini 45 kere adam yerine koyup yazar yapan sözlükte doğruluk payı var ne yazık ki...
Afedersin ama biraz güldürür.sen milletin nick altında yalakalik yap ertesi gün açığını bana söyle çok güzel bir şeydir.

Karması artıda olan yalakadir ve vurduruyordur.ayrıca dübürü tıkanmalıdır.
Kankacılık oynuyordur bırakın yazsın.