bugün

hayatım karizmayı beslemekle geçti amk. siz beslemeyin diye yazıyorum. doymak bilmez bu mendebur, zerre de yardım etmez ha.

ilk aşık olduğumda ortaokuldaydım. orta iki adı intay okulun.(ne aşkı lan daha kamışa su yürümemiş aşkdan bahsediyon diycekler olabilir. o vakit o şartlar altında bundan daha ötesi yasanır mı pezevenk diyveririm.) bir kız var orta bire gidiyo, o kadar beyaz tenli ki yada başka bi sebepten şakaklarından geçen büyük bir iki damar dışardan görülebiliyor. sarı saçları var. okulun en temiz en güzel kızı olduğuna kanaat getirmişim. bi alt katta ortabirler. her tenefüs assa iniyorum. görmezsem ölecem, görünce kaçacak delik arıyorum. valla lan ole sakasından değil kızı görür görmez topukluyorum üstkata doğru. ağır ağır assa inip yerini tespit edip izliyorum. belli etmemek için mi artık, belli etsem ne bok yiycemi bilmediğimden mi bilinmez kızla göz göze gelmemek için götümü yırttım iki sene. karşılıklı geldiğimiz oldu, ansızın arkamdan cıktıgı falan kızlar tuvaletine girdiğimi hatırlıyorum. o zamanlar kızlar tuvaletine girmek; ole pardon yanlıs oldu dencek sey değil haa.. hareme destursuz girmek gibi ağır cezalık suclardan. cıglık kıyamet koptu. iki ay boyunca herkes beni parmağıyla gösterip işte kızlar tuvaletine dalan sapık bu dedi. iki ders boyunca bilal götü aynı cumleyi kurdu. " uygunsuz kızlar tuvaletine girdi ehiehi ehi ehi" karizmayı çizdirdiğimiz böyle anlar olsada allaha şükür bi kıza açılıpta içimizde patladığı olmadı.(kafamı s.kiyim) kızlara karşı kuyruğu hep dik tutmayı bildik azizim. kimseye uygunsuz bana teklif ettide ben kabul etmedim dedirtmedik evelallah.

lise ikideyim. pendik lisesi. bi kız var paso dersten izin alıp alıp çıkıyor. hakkında hamile oldugu dedikodusu var. tabi o dönemler türlü fantaziler kuruyoz. bacak sekillerinden bu kız vermiştir vermemiştir çözmek üzereyiz. kafasını siktiğimin bülent ine göre eger bacagın arkası bole bombleliyse kesin vermiştir. eee bu kızda tarife uyuyo oyleyse kesin hamile bu midesi ondan bulanıyo. tarife uymayan da yok zaten hepsi yollu bunların fikrindeyiz. yine böyle aksam olsada uyurken turlu fantazilere girsek diye beklediğimiz bi gün. tevfik durmuş diye bi kimyacı derse gircek tenefusteyiz. asitlerin tesir değeri diye bi değer var. lisede tek öğrendiğim şeydir. td= tevfik durmuş= tesir değeri ( ne yersiz bilgi bu amk. neyse illaki yazıya didaktik bi esinti katacam yoksa boş adam sanırlar ezikliği var bende)
bu hamile demet geldi (sağ işaret parmağı ağzında, sol eli sol göğsünde kırmızı çerçeveli gözlerinin üstünden bakarak ehheh yuh amk) uygunsuz dedi. söle canım dedim. bi elim sırada digeri belimde pencereden ufka bakıyorum karizmanın o zamanki ifadesi bu. (ya o sıralar yeni patlamış, cok meshur mustafa sandal klibindeki gibi şınav çekecen tenefuslerde ya ufka bakacan kızların gozunde karizmanın resmi budur) ulan o sıra benden hamile kalabilir tedirginliği dahil bi dünya sey geciyo aklımdan. hamile kalmasa da bende bi ipnelik peydahlanır ne biliyim. uzak duruyorum kıza. kız ne dese beğenirsin.
-benim bi arkadasım var hani tenefuslerde geliyo sınıfa adı burcu senden hoşlanıyomus, senle cıkmak istiyo kabul edermisin?

ulan alışmamıs gotte don durmaz diye boşa dememişler. o an hissettiğin duygu anne olacagını ogrenmek gibi bişey. hani butun duyguların karısımı diyolarya . öyle bişey. cumle biter bitmez, kalbimin vay amk ne duruyonuz lan calısın demesiynen vücudumdaki kan olanca gucuyle basıma toplandı yüz kızarması diye bişey var. ne yuzu ne kulagı hacı saçlarım siyahtan turuncuya dondu yemin ediyorum. kapıya cevirdim benim pancar suratı burcu kapıda.. ehhe uhu sey bi sn. gibi bişeyler dedim ve içimdeki usein bolt kontrolu ele aldı deli gibi kosmaya basladım dısarıya dogru. 10 sn sonra en ustt kattan bahceye inmiştim. direk bulenti buldum. olm dedim bole bole. hani hamile demet varya onun burcu diye arkadası var edebiyat bolumunde. hah iste o az once bana teklif etti.
ya vallahi bilmiyorum ne yapılacagını hacı. soruyorum ki akıl versin. tamam kocum git kızın yanına merhaba tanısalım de falan desin. o benden mal amk.
-valla mı lan sen ne yaptın
+direk senin yanına kostum moruk napiim
-ha ne biliyim kabul et bence
falan gibi bişiler dedi.

ben bekledim hacı. cevabımı öğrenmeye gelmelerini bekledim. gelmediler amk. bi ay sonra murat diye bi itin yanında gordum karıyı.

o gün yemin ettim. butun liseyi bole gecirmiycem dedim. sonuc fiyasko. özgür diye bi yüzsüzle ile tanısmamıs olsaydım. üniversiteye bi kızın eline bile dokunmadan baslamıs olacaktım. ha yanlıs anlasılmasın bi değişiklik yok özgüre rağmen ben karizmayı besledim. herif zorla maltepe kartal kayalıklarında karıyla kızla bulusturdu bizi o yani baska bişi değil.

üniversiteyi annemlerden uzakta farklı bi şehirde okuyacagım. olm uygunsuz siktin ortalıgın anasını sendeki bu karizmayla kul kole olcak butun anadolu kızları. kendi kendime söz verdim lise boşa geçmiş olabilir. cahildik. cocuktuk. en fazla ne yapılabilirse yaptık zaten kayalıklarda s.kecek değilsin ya elalemin karısını kızını normali buydu. ama üniversite oyle mi oğlum. tam bir orospu cocugu olacaksın. karizmanı, egonu, utanma duygunu s.kiyim! aş artık bunları dedim. olaya odaklandım. kadıkoy akmar pasajında ne kadar metal sweat tshirt varsa hepsini aldım ak. u2 nun jashua tree yazan bi tshirtü var favorim o. bunla ezicem taşrayı. (kafamı s.kiyim) okulun ilk gunu led zeppelin tshirtunu giymişim. ustundeki rahibin elindeki kandilde israil yıldızı varmış amk. hem metal tshirt hem rahip hem israil yıldızıyla anadolu yiğitlerinin ortasına girilir mi lan. toplandı gencler etrafıma dediler bi daha giyme karısmayız. tshirtun ustunde ne oldugunu o gun ogredim. eyvallah gardaş bu ev arkadasımın benimkiler daha gelmedi diyip kafa tokusturdum heriflerle.

neyse uzun etmiyim. kendimce okulun en karizmatik adamı oldum yemin ediyorum. yalakalık yapan karının kızın haddi hesabı yok. bi kız saati sorsa az ye kendine bi saat al diyorum. bir sene gecti ama yine bende tık yok. naber uygunsuz diyene öylesine soruyosan iyiyim sen nasılsın, ciddi ciddi soruyosan bombok babam para yollamamış diyorum. ben boyle bi masturbasyon cesidi hayatımda gormedim arkadas. kantinde kac karı kesti onun hesabındayım. bi karı bana baktımı siksen dönüp o tarafa bi daha bakmıyorum. arada baska biseye bakar gibi yapıp hala bakıyo mu lan diorum icimden. seval diye bi tip var elinde gitar olmadıgı halde gelip onumde gitar solo atıyo agzıyla. hıh diip gulup geciyorum. karizmaya gel.
ya yanlıs anlama yanımdan adriana lima gecse gotu kalkar diye bakmıyorum hacı ole karizmayım yani. hatta mumkunse iyice sallamıyo triplerine giriyorum.
kantine bi giriyorum dersin ki düğün salonunda düğün sahibi, her masada 10 dk oturuyorum. hiç bi derse girmiyorum. o zamanlar komik cocugum boş masaya otursam en kotu neslihan nihal sonay hemen damlar masaya. ahh sonay yuz yılın orospusu sonay.
hergun okuldan cıkınca deryalara gidiyorum. 3 kız kalıyolar super yemek yapıyolar. hergun onlarda yiyip dısarı cıkıyoruz. eve giren cıkanın haddi hesabı yok. bunlara herifin biri çakıyo gelip bende hungur hungur aglıyolar. alkol sınırı aşılıyor allahın emri. olmadık yavsamalar oluyo allahın emri. simdi kendimden utanıyorum ama. o halde bi kızı kullancak kadar hiç orospu cocugu olamadım. kesin hakkımda mal falan diyolar. malmıyım bilmem ama beslemiyceksin hacı karizma falan. bırak sana utanmaz bir orospu cocugu oldugunu soylesinler. dün cansuyla cıkıyodu bugun kızın en yakın arkadaşına asılıyo yüzsüz pezevenk desinler. mumkunse girdiğin ortamda ilk dakkadan çiz karizmayı öldür oracıkta aç köpeği.
arkadaslar içmeye cagırıyo.. uygunsuz içiyoz olm gitar falan sabaha kadar takılıyoz gel. ne gelcem amk calın soleyin sap sap diyorum. karı kızın olmadıgı bi ortama girmiyorum. olur mu lan bütün biyoloji bolumunun kızları gelecek olm hasan getiriyo. vay amk. tamam lan hoşaf yanlıs anlama gelirim de biraz işim var. ne işi hacı ya.. geç gidicem ortama amk. karizmanın dibine vurucam. herkesin tek tek yuzune bakıp selamlasıcam. espirilerle kulturle falan ortamda esicem. masturbasyona devam dibine kadar. siz hic boyle bi masturbasyon tarzı duydunuzmu bilmem ama ben bunun için yaşadım aklımı s.kiyim.
sırf bu yuzden kızların aşmış insanlar oldugunu dusunurum. ulan hele bir de guzelsen mal bile olsan her yerden sana bakıslar seni isteyen milyon tane erkek, allah aklına mukayyet olmayıda beraberinde veriyo demekki kadınlara. ole deme hacı bu her saniye ulan ben neyim tribi adamın aklını alır. helal olsun valla.

neyse hacı neticede karizmayı o kadar besledik buyuttuk ki. kendime ben bile ulasamıyorum amk. abazalıkla kazanova arasında araftayım. allahtan arkadaslar benim çizdiğim yolda gosterdigim hedefte yurumuyolar. serkan hele aklı fikri sonay. abi o kızı senin yanında gordukce bizim bolumdekiler kafayı yiyo amk karıyı goturuyon sanıyolar. valla yapsan kendim yapmıs kadar mutlu olcam diyo. ulan sonayda oyle ulasılmaz kız olsa rocco izleyen illa ki erkekte buyuk penis olacak diye bi motto edinmiş carmen electranın anadolu subesi. kimle ne bok yediyse aynen anlatıp. bir ay sonra bakire oldugunu savunan acayip bi kız. ayrıca polo cafede sarkı soyluyor aksamları super sesi var sonayın. los angeles confidentialda ki kim bassinger gibi paso bunu goturup getiriyorum bara cafeye. goren bodyguardı falan sanır.
neyse diğer seneleri anlatıp uzun etmiyim. neticede okul 7.5 senede bitti. hacı ben ettim sen etme sik karizmayı, olmaz olsun amk bi işe yaradıgını gormedim. varsa yoksa besleyeceksin. cok istiyosan bişey beslemek kedi besle hacı kedii.