bugün

"tüm kariyeri boyunca 3 golü olan 31 yaşındaki stoperin şampiyonlar ligi finalinde gol atması" olacaktı başlığın orijinali.

denedim akabinde zalldan mesaj geldi "amına koydun la sözlüğün, bu ne 80 karakterli başlığı utanmadan deniyor musun bir de" şeklinde. aslında böyle bi mesaj değildi tam olarak ama ben anlaşılır olsun diye "türkçeye uygun" hale getirdim. ehehee kızma zall, takılıyorum be olum.

evet bebeğim, sene olmuş 2010, ben hala malak gibi cm 2001/2002 oynuyorum. neyse, yıllardır bu oyunu oynadığımdan her seferinde başıma geliyor böyle bir şey. takım olarak yükleniyoruz, yükleniyoruz sonra rakip stoper, kaleyi bulan ilk şutlarında golü atıyor ve küüüt kupayı kaybediyoruz.

herifin kariyerini şöyle bir inceleyelim deyu baktığımda daha da beter sikesim geliyor herifi. adamın kariyeri boyunca 3 golü var ve gelmiş 4. golünü benim takıma, üstelik de şl finalinde atmış.

demek ki hakikaten bi teknik direktör olsam, böyle bi topçuyu sahada yatırıp sikebilirmişim diye düşünüyorum. yapmayın la bunu!

cm ciye özel not: saveleme gibi bi alışkanlığım yok benim. sen de delikanlı ol vazgeç bu tip hareketlerden.
güncel Önemli Başlıklar