bugün

yazdığı bir işe yarasın, sonra çalışmak için okumaya kalktığında içi ıslak tuvalet terliğini çorapla giymiş genç gibi kederli olmasın diye insanların yaptıkları, yapmaya özen göasterdikleri eylem.

ama gel gelelim ben bu arkadaşlar kadar rahat olamıyorum o cağnım boşlukları bırakırken. yazık değil mi la? para veriyon o kadar. ben yapamam bunu. hep özenirdim öyle aralara bi tomar boşluk bırakan arkadaşlarıma. ben hep göt göte yazardım. karmakarışık bi hal alırdı o kareli defter sayfaları.

bi keresinde tarih öğretmenime defterimden bir sayfayı yırtıp gösterdiğimde bahçeden çin parşömeni çıkardım hocam dediydim de adam ciddiye alıp il müzesine koydurtmaya kalkmıştı.

hatta bi ara eski kareli defterlerimdeki o boş satırları maket bıçağıyla sayfadan kesip alt alta yapıştırarak kendime yeni bir defter yapmayı düşünüyorum. tabi. koli bandını çok ince bişerik şeklinde kes, sonra o boş tek satırları alt alta yapıştır. eminim bi 60 sayfa kareli defter çıkar o parçalardan. zımbayla da zımbala oldu bitti.

özetle; manyağım.

şimdiden kınama notu: başlık ve entryi okuyup heyecanla adam liseli beyler ehehehehe ya da adam cimri beyler zaaaa xd tarzı bakınızlar vermeyi düşünen elemanlara teessüf ediyor, hatalarını anlarlarsa kendilerine artık üretimi durdurulmuş ve şu an piyasa değeri parayla ölçülemeyecek kadar değerli çilek kokulu silgilerden gönderme sözü veriyorum.

manyak olduğumu söylemiş miydim?