bugün

karakterleriniz farklıysa tamamen bir kabusa dönüşen durum.oda dağınıklığı sizi hiç rahatsız etmediği halde onu rahatsız ediyorsa bu durumda çatışma kaçınılmaz oluyor.
kardeşe göre ya "şeytanla aynı odayı paylaşmak" ya da "melekle aynı odayı paylaşmak" olarak tanımlanabilir başlık.
rapter gibi bir abiniz varsa ve siz lise dönemindeyseniz ve sigara içmiyosanız.ve rapter denen abiniz evde çok rahat sigara içebiliyorsa annenize "anneeeeeeeeee abimmmm gene yataaağındaaa sigaraaa içiyooooooooooooo!!!" sözünü sarfetmenizi sağlayan iğrenç durum...
eğer bu kardeşler erkekse sabaha doğru odada hiç oksijen kalmaması ve sabah yaşanan ereksiyon problemleriyle yüz yüze gelme sorunlarıdır
genelde ranza bulunabilir bu tür odalarda yerden tasarruf sağlamak için.
ESKiDEN YOKLUK DÖNEMiNDE AYNI YATAKTA PAYLAŞILIRDI BU KARDEŞLE.AYAK UCUNDA YATARDIK BiRBiRiMiZiN.DEĞiŞME YÖNTEMiYLE YORGAN VE YAKA ALANI SAHiBi OLURDUK...
ben bu durumun bariz örneğiyim kendisi şuan yok kafam rahat o olunca herşeyi bölüşmek zorunda kalıyoruz ve buda pek mümkün olmuyor hele ki evinizde tek pc varsa.
gece yatmadan önce sohbet edebilme zevkini, rahatça soyunma özgürlüğüne feda etmek zorunda kaldığınız; büyüyüp değil aynı oda, artık aynı evde bile yaşamadığınız zamanlarda deli gibi özleyeceğiniz şey.
benim gibi herhangi bir kardeşi olmayanların anlayamayacağı duygu.
ödevleri beraber yapmaktır. hey gidi hey.
Aslında, iyi bir şey olan fakat, bazen gıcık bir şey olan olaydır.
tanrım. müzik dinlerim dert. yatarım uyurum dert. odada atıştırırım dert. Allah kimsenin başına vermesin tövbe yarabbi.
sabahları uyandırmak için yapılan yarım saatlik güreş ya da uyandırma çabasından dolayı,işe ya da okula geç kalınabilir.
gece uykunun en tatlı yerinde geç yatan abinin ranza gıcırtısına uyanmaktır. içim kötü oldu.
15 yaşına kadar olan süreç yararınıza iken, bundan sonra ki her yaş, her an sizin zararınıza olur.

malum ergenlik çağları, kardeşinizden bile saklayacağınız şeyleri beraberinde getirir ve aynı odayı paylaşmak her zaman sırların öğrenilmesine ortam hazırlar.

işte bu sırların başlıca sebepleri;

*dergiler (king, topuz vs.)
*cd'ler (içinde her ne kadar "c-klasörü yedek" ya da "fifa 2002" yazsa da.)
*kızlar (sevgili olanlar hariç)
*araç, gereçler (eros çilekli, tırtıklı, vs.)
*ıslak nevresimler( tam ıslak değil de böyle kımıl kımıl.)
kardeşle gerek imkanlar gereği gerek nedensiz yere aynı odayı kullanmaktır.

küçük kardeş için ilerde çok özlenecek günlerdir. benim açımdan ağabeyimle arkadaş olabilmeyi kazandırmıştır bana. (sonradan öğrenip şaşırdım: kardeşleriyle mesafeli olanlar da varmış.)

beyefendi bugün hala sürmekte olan
- geceleri radyo dinleme,
- uyumadan hemen önce susamış ol ya da olma su içme (bana getirtirdi suyu kendini acındıra acındıra, sonra hah böyle adam ol der gülerdi.),
-anne baba odaya girince nedensiz yere uyuyor numarası çekme,
- uyumadan önce "gece eve hırsız girerse" planları yapma,
- gece uyku kaçarsa diye yatağın altına küçük çaplı bir nevale deposu hazırlama,
- el feneri ile kendi kendine gölge oyunu oynama vb. davranışlar kazanmama vesile oldu.

önce kim yatağa gidecek diye yarışırdık, sonra babam gelir yatakların baş kısmına oturur, dua okuturdu bize. yarısında uyuyakalırdık. swh.

ve ders çalışırken her zaman hemen arka masamda soru sorabileceğim ve sıkıldığımda oyun oynayabileceğim biri vardı.

ne bileyim annem bu akşam bize iyi geceler deyip öpmedi diye üzüldüğüm, babam eve gelince ilk kim sarılacak diye koşuşturduğumuz günlerdi.

bazen ben büyüyemem diye düşünüyorum ama bir insanın özlediği günler diye bir şey varsa eğer, büyümüş oluyor sanırım.
evin 2 + 1 olmasından dolayı mecburiyetten oluşan durumdur.
Rahatça mastürbasyon yapamazsınız.
uyumadan önce ışıklar kapalı bir haldeyken muhabbetin dibine vurmaktır.
Gerçekten eziyettir.

Hayatimda ilk defa bu yil basima geliyo boyle bisey ve delirmek uzereyim.
Surekli laptoptan (bkz: burak oyunda) tarzi seyler izliyo laptop bozuldu bu seferde telefondan burak oyundayi izliyorl. Surekli playstation gta filan oynuyo yataginda yemek yiyip duruyo surekli gaz cikartiyo.
Delirmek uzereyim.özelim kalmadi.
Allahım kardeşimin aynısı..
kafamı tırın altına sokasım geliyor ya.
Onu sessiz bi kenarda....

Sözünüz gecsin azıcık

Yada rüşvet teklif edin istediğiniz gibi olsun
Bir kaç gün sonra uzun bir süre paylaşacağız. Erkenden uyuduğu için odama sadece uyumak için girme sebebidir. Yoksa ışığı kapat,telefonla konuşma, öfff gülmeee be gibi çığrınmalarından kavga saç baş dalmaya kadar gidiyor. Rahatça dağıtamazsın odayı falan. Kısaca Sevimsiz durum.
Abimle aynı odayı hala paylaşıyorum ve açıkçası memnunumda.
"Sen nasıl patronsun."
Kardeşi olmayanlar bilmez.